Prekybos tinklai skelbia apie darbo laiką per šventes

Dalintis:

Žmonėms, iš anksto planuojantiems savo šventinius pirkinius, prekybos tinklai jau skelbia informaciją apie savo darbo laiką. Pirmąją Kalėdų dieną ir Naujųjų metų dieną didieji prekybos tinklai nedirbs.

Vienas iš pirmųjų darbo grafiką šventinėmis dienomis paskelbė prekybos tinklas „Maxima“, informuodamas, kad nedirbs per Kalėdas ir Naujųjų metų dieną. Kitomis dienomis darbo laikas bus trumpinamas. Tikimasi, jog šventes pajus ne tik prekybos centrų klientai, bet ir darbuotojai.

Per Kūčias, gruodžio 24 d., „Maxima“ parduotuvės visoje Lietuvoje duris atvers joms įprastu laiku, o dirbs trumpiau – iki 19 val. Pirmąją šv. Kalėdų dieną, gruodžio 25 d., parduotuvės nedirbs visai, o gruodžio 26 d. parduotuvės atsidarys valanda vėliau nei įprastai, o darbą baigs reguliariu darbo grafiku.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 d., visos „Maxima“ parduotuvės dirbs iki 19 val., pirmąją 2024 m. dieną parduotuvės nedirbs.

Kad per Kalėdas bei Naujuosius metus nedirbs pranešė ir „Lidl“ – jau septintus metus iš eilės taikoma tokia darbo praktika. Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse dirbti planuojama trumpiau – Kūčių vakarą parduotuvės bus atviros iki 17 val., Naujųjų išvakarėse – iki 19 val. Antrąją Kalėdų dieną „Lidl“ dirbs nuo 10 val. iki 20 val.

Pranešama, jog visos „Norfos“ prekybos tinklo parduotuvės nedirbs tiek pirmąją Kalėdų, tiek pirmąją Naujųjų metų dieną. Gruodžio 24 d. parduotuvės dirbs iki 18 val., o 26 dieną duris atvers nuo 10 val. Naujųjų išvakarėse, gruodžio 31 dieną, jos dirbs iki 20 val.
Apie savo darbo grafiką šventiniu laikotarpiu kol kas nepranešė prekybos tinklas „Iki“.

Kone visi prekybos tinklai informuoja, jog prieš didžiąsias metų šventes prekybos centrus užplūsta pirkėjai. Pasilikus apsipirkimą paskutinei minutei, išaugęs žmonių srautas gali sukelti nepatogumų ir įtampos. Todėl prekybininkai siūlo šventėms ruoštis iš anksto ir susiplanuoti savo pirkinius, neatidėliojant to paskutinei minutei.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą