Prie Seimo protestą dėl apribojimų reiškė ir tauragiškiai

Dalintis:

Šiandien prie Lietuvos Seimo rūmų protestas – pradėjus neeilinę Seimo sesiją, sostinės širdyje susibūrė minia, protestuojanti prieš galimybių pasą bei pandeminius ribojimus. Išvyko ir tauragiškių pilnas autobusas.

Antradienio rytą didieji šalies naujienų portalai skelbė, kad prie Seimo susirinko apie 5 tūkst. protestuotojų minia. „Tauragės kurjerio“ duomenimis, iš Tauragės išvažiavo pilnas žmonių autobusas, o kai kurie į protestą išvyko savais automobiliais.

Susirinkę protestuotojai nuo pat ryto skanduoja „Seimą lauk“. Žurnalistų kalbinami žmonės tvirtina nenorintys prievartinio skiepijimo nuo koronaviruso, nuogąstauja dėl savo sveikatos.

Prie Seimo pastato pastatytos ir stilizuotos kartuvės, netoli M.Mažvydo bibliotekos – butaforinė spygliuota viela. Taip pat dieną buvo paleisti dūmai, kuriais neva siekta Seimą „išrūkyti“ lauk. Kai kurie mitingo dalyviai vilkėjo ir Holokausto aukų aprangą su geltonomis Dovydo žvaigždėmis.

Protestas prie Seimo. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Dalis žurnalistų kalbintų protesto dalyvių atvirai klausė – kodėl reikia skiepytis, jei vis tiek karantino metu daugelis veiklų būtų uždraustos visiems.

Popiet, apie 15.30 val., vėliavomis nešini mitingo dalyviai, skanduodami „Seimą lauk“, bandė apjuosti Seimo rūmus.

Protestas prie Seimo. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Trečiadienį Vyriausybė rinksis į posėdį, kuriame planuojama svarstyti, kokios veiklos bus galimos neturintiems galimybių paso. Sprendimo projekte numatyta, kad galimybių pasui reikalingų kriterijų neatitinkantys žmonės negalės užeiti į didžiąsias parduotuves, gauti kontaktines paslaugas, dalyvauti renginiuose. Bus sprendžiama ir apmokestinti testus dėl koronaviruso, siekiant gauti galimybių pasą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą