Priemiesčio gyventojai pyksta dėl eilių patikros punkte

Dalintis:

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją atskriejo gyventojų priekaištai dėl to, kad policijos pareigūnams Šilalės gatvėje, ties į Norkaičių kaimą vedančiu keliu, tikrinant į miestą įvažiuojančius ir iš jo išvažiuojančius automobilius nutįsusios eilės trukdo patekti į Medelyno gyvenvietę, o iš ten į miestą vykstantiems žmonėms vėl tenka stovėti eilėje patikros punkte.

– Kodėl pareigūnai trukdo vietinių gyventojų eismą? Mūsų įmonė veikia Medelyno gatvėje, mums neįmanoma kuo greičiau žmonėms pristatyti prekių. Turime įmonę, užsiimančią autodalių prekyba, mes klientams užsakymus turime pristatyti kuo skubiau, dažnai reikia važiuoti į miestą, o savivaldybė mus taip žlugdo. Meras nesišneka su mumis, atskambina tik jo patarėja, – kalbėjo vienas tauragiškis ir atsiuntė nuotraukas bei filmuotą medžiagą. – Gyvenantys Medelyne grįždami pietauti į namus turi stovėti eilėse, papietavus važiuojant į darbą jiems vėl reikia stovėti eilėje.

Situaciją pakomentavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila. Jis patvirtino, kad pirmadienį tikrinant įvažiuojančias į miestą ir išvažiuojančias iš jo mašinas buvo susidariusi šiokia tokia eilė. Pasak komisaro, šventinėmis dienomis patikrinimo punktas buvo įrengtas prie Papušynės kapinių, kad priemiesčio ir Medelyno gyventojai galėtų ramiai judėti ir nepakliūtų į patikrinimus.

– Pareigūnai mane informavo, kad susidarė išvažiuojančiųjų eilė, kai tikrino įvažiuojančius. Eilė gali būti, visiems ištransliuota, kad mobilūs patikros punktai keis numatytas patikros vietas. Todėl ir Šilalės gatvėje tikrino kitoje vietoje, o ne prie Papušynės kapinių, kaip tai vyko šventiniu laikotarpiu, – kalbėjo komisariato vadovas. – Dirbame taip, kaip buvo numatyta, niekas nepasikeitė. Pareigūnai tikrai stengiasi kuo greičiau patikrinti ir praleisti. Jei vienas kitas nepatogumas būna, dėl to atsiprašome. Dirbdami eismo srautų nenumatysime, tiesiog visiems reikia palinkėti kantrybės, pakantumo, supratingumo šiuo laikotarpiu.

Marius Draudvila priminė, kad iki gruodžio 31 d. patikrinimai vyks ir dieną, ir naktį įvairiose vietose. Nuo gruodžio 31 d. iki sausio 3 d. bus tikrinama tuo pačiu principu, kaip ir kalėdiniu laikotarpiu (gruodžio 23–27 d.). Jis teigė, kad kilus kokiems nors įtarimams pareigūnai gali sustabdyti ir tikrinti automobilius ne tik postuose.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą