Progimnazijos aikštyno atnaujinimą stabdys bjūrantys orai

Dalintis:

Grandiozinis Martyno Mažvydo progimnazijos sporto salės ir sporto aikštyno remontas užsitęs ilgiau nei planuota. 607 tūkstančius eurų kainuosiantys stadiono modernizavimo ir statybos darbai vyksta be trikdžių, bet vidaus patalpų sutvarkyti iki moksleivių rudens atostogų pabaigos nepavyks.

Dar rudenį apžiūrėdami ugdymo įstaigas Tauragės savivaldybės vadovai pripažino, kad baigus visus atnaujinimo ir modernizavimo darbus Martyno Mažvydo progimnazija bus moderniausia visoje apskrityje. Tąkart nuspręsta dar patobulinti projektą ir skirti papildomų lėšų sporto salės remonto darbams bei nugriauti senus balkonus. Planuota, kad sporto salės rekonstrukcija užtruks iki lapkričio pradžios.

– Darbai vyksta, jie nestovi. Atnaujinamos šalia sporto salės esančios patalpos, balkonai dar nenugriauti ir tikėtis, kad darbai bus baigti iki moksleivių rudens atostogų pabaigos jau neverta. Dabar tikimės, kad sporto salės darbai bus baigti iki Naujųjų metų. Gerai, kad turime gerus kaimynus ir galime vesti pamokas Sporto centro salėje, kol nešalta, sportuoti lauke, – pasidžiaugė progimnazijos vadovas Remigijus Masteika.

Progimnazijos stadiono darbams iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos šiemet skirta 232 tūkstančiai eurų, 375 tūkstančiai eurų atseikėti iš savivaldybės biudžeto.

– Tie darbai, kurie buvo suplanuoti, daromi tol, kol leidžia oro sąlygos. Stadionas turi būti pabaigtas iki kitų metų vasaros. Kai kurių darbų, pavyzdžiui, guminės dangos tiesimo, nebus galima atlikti dėl oro temperatūros. Dabar laistymo sistema patiesta, apšvietimas montuojamas, statybininkai ruošiasi žiemai, – sakė R.Masteika.

Stadiono atnaujinimas – penktasis Martyno Mažvydo progimnazijos modernizavimo projekto etapas. Ankstesniųjų etapų metu buvo atlikti mokyklos pastato modernizavimo darbai – atnaujinta išorė, suremontuotos klasės, valgykla, koridoriai, nupirkti baldai. Sutvarkius stadioną prasidės paskutinis projekto etapas – bus tvarkoma mokymo įstaigos aplinka.

– Stadionu naudosimės tikrai ne vieni. Šalia yra sporto mokykla, bendruomenei taip pat stadionas bus prieinamas, – žada direktorius.

Renovuotame daugiafunkciniame stadione bus įrengtos krepšinio, futbolo, tinklinio, lengvosios atletikos aikštės, nauji bėgimo takai, disko metimo sektorius, treniruoklių ir aktyvios veiklos zonos, stadioną papuoš nauji suoliukai. Mokyklos teritorija ir stadionas bus stebimi vaizdo kameromis, stadionas jau aptvertas nauja tvora.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą