fbpx

„Regitros“ pažadai tauragiškių neguodžia

Dalintis:

Tauragėje nusprendusieji laikyti B kategorijos praktikos egzaminą automatine pavarų dėže valdomu automobiliu vis dar gūžčioja pečiais. Paslauga teikiama, bet būsimiems vairuotojams siūloma važiuoti egzaminus laikyti į kitus miestus. „Regitra“ iki šiol neturi tam tinkamo automobilio.

Praėjusią savaitę į Tauragės „Regitrą“ atvažiavusi moteris sužinojo, kad čia nėra automobilio automatine pavara. Paklaususi, kur ir kada gali išlaikyti vairavimo egzaminą, moteris buvo nusiųsta į Klaipėdą.

– Filialas didelis, jau senokai buvo žadėta, kad Tauragėje problemų dėl automatinės pavarų dėžės nebus, o dabar vėl cirkai prasidėjo, – piktinosi Dalia A.

Pašnekovė tikino, kad vairavimo mokykloje ją bandė atkalbėti nuo egzamino automatine pavarų dėže valdomu automobiliu.

– Instruktorius iš karto pasakė, kad darau klaidą. Teks ilgai laukti, kol išlaikysiu vairavimo egzaminą, o ateityje negalėsiu vairuoti mechanine pavara. Aš tą žinau, turime šeimoje automobilius ir visi jie su automatinėmis pavarų dėžėmis. Tai mano pasirinkimas ir jei tokia paslauga teikiama, ji turėtų būti teikiama visur, – nuoskaudą liejo tauragiškė. – Turėtų būti iš anksto informuojama, kad reikiamų mašinų nėra. Aš kažkaip nuvažiuosiu į kitą miestą, o ką daryti tiems, kurie tokios galimybės neturi?

Pasak „Regitros“ Komunikacijos skyriaus jaunesniosios specialistės Emilijos Bardauskienės, Tauragėje galimybė laikyti egzaminą automatine pavarų dėže atsiras jau netrukus.

– Šiuo metu „Regitros“ Tauragės padalinyje, teikiančiame visas paslaugas, įskaitant ir vairuotojų egzaminavimo, naudojami 5 lengvieji automobiliai, kurie yra skirti B kategorijos egzaminams. Šie automobiliai yra su mechaninėmis pavarų dėžėmis. Šių metų pradžioje siekiant įvertinti egzaminavimo paslaugos su automatine pavarų dėže poreikį Tauragėje, šiame padalinyje buvo sudarytas grafikas (skirtingomis dienomis trijų mėnesių laikotarpiu) laikyti praktikos egzaminą automobiliu, turinčiu automatinę pavarų dėžę, – sakė „Regitros“ atstovė.

E.Bardauskienės teigimu, Tauragėje pirmąjį šių metų pusmetį populiariausios B kategorijos praktikos egzaminą iš viso pirmą kartą laikė 418 asmenų. Iš jų nuo metų pradžios iki kol šalyje buvo paskelbtas karantinas, laikyti egzaminą automatine pavarų dėže pasirinko 7 asmenys. Tuo metu visoje Lietuvoje šiemet pirmąjį pusmetį iš viso pirmą kartą egzaminą laikė apie 10,5 tūkst. asmenų. Iš jų automatine pavarų dėže – 816.

– Absoliuti dauguma vairuotojų renkasi laikyti praktikos egzaminą mechanine pavarų dėže. Nors šiuo metu Tauragėje poreikis laikyti egzaminą automatine pavarų dėže nedidelis, klientų patogumui jau visai netrukus, lapkričio mėnesį, vėl sudarysime galimybę B kategorijos egzaminą laikyti automatine pavarų dėže. Šiuo metu Klaipėdos filialas turi du automobilius su tokiomis pavarų dėžėmis, būtent vienas jų ir bus naudojamas pagal grafiką Tauragėje. Analizuosime klientų srautus ir atsižvelgsime į situaciją, jei poreikis didėtų, ieškosime papildomų sprendimų, – „Tauragės kurjerį“ informavo E.Bardauskienė.

Už teorijos egzaminą laikantieji turi sumokėti 10,14 Eur, o B kategorijos praktikos egzamino kaina – 31 Eur.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą