Renginių atšaukti neplanuoja (papildyta)

Dalintis:

Artėjant kovo 11-osios iškilmėms, tenka susirūpinti ir rekomendacijomis mažiau lankytis nebūtinuose renginiuose ar viešuose susiėjimuose. Tauragės kultūros centras numatytų renginių atšaukti neplanuoja, nebent gautų paliepimą „iš aukščiau“.

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai numatoma gausybė masinių renginių, kurie prasidės lygiai po savaitės, kovo 10 dieną. Susibūrimai planuojami ypač dideli: vyks LDK Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono iškilminga rikiuotė, jaunimo pilietinė akcija ir diskusija, šventinis koncertas. O kovo 11-ąją bus parodų atidarymai, mišios, šeimadienis, koncertinė programa.

Nors Lietuvoje užfiksuotas dar tik vienas koronaviruso atvejis, kitose Europos valstybėse grėsmė neslopsta ir susirgimo atvejų daugėja. Sveikatos ministerija platina naujausią informaciją, dalijasi rekomendacijomis. Viena jų – vengti gausių susibūrimų, nedalyvauti renginiuose, jei tai nėra būtina.

Kaip žinia, kovo 11-oji – kiekvienam lietuviui itin svarbi šventė. Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis tikino, jog ji tikrai nebūsianti atšaukta.

– Atšaukti renginių tikrai neplanuojame, nebent gautume tokį nurodymą iš savivaldybės. Dezinfekuojame patalpas, durų rankenas kelis kartus per dieną valome – pas mus tikrai daug žmonių praeina. Paleisime aktyviai ventiliaciją, tualetuose kabo muilas ir instrukcijos, kaip plauti rankas, paviršius dezinfekuojame dažniau. Higiena ir taip reikia rūpintis. Pasikvietėme specialistus, kurie paaiškins kolektyvui darbo saugos klausimus, – dėstė V.Bartušis.

Direktorius pasakojo, kad vaikai mokyklose jau gamina vėjo malūnėlius, skirtus jaunimo akcijai, savo atvykimą planuoja ir kolektyvas iš Estijos.

Vakar Pagėgių savivaldybės meras pasirašė potvarkį, kuriuo įpareigojo atšaukti visus uždarose patalpose organizuojamus renginius, už kurių organizavimą atsakinga savivaldybės administracija ar savivaldybės valdomos biudžetinės įstaigos, iki pat kovo mėnesio pabaigos.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą