fbpx

Rinkimuose Tauragės konservatorius ves šoumeno sūnus

Dalintis:

Artėjant Seimo rinkimams politinės partijos ima diskutuoti, kieno kandidatūrą kelti vienmandatėse apygardose. Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos prezidiumas Tauragės rajono vienmandatėje rinkimų apygardoje kelti ketina Arūno Valinsko, žinomo šoumeno sūnaus, kandidatūrą.

Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD)Tauragės skyriaus pirmininkas Tomas Raulinavičius pasakojo, kad partijos prezidiumas, spręsdamas, kas turėtų partijos vardu kandidatuoti vienmandatėje Tauragės rajono rinkimų apygardoje, rinkosi iš trijų kandidatų.

– Prezidiumas rinkosi iš Gintaro Šadbaro, Arūno Valinsko ir manęs. Atmetus Gintaro Šadbaro kandidatūrą, likau aš su Arūnu Valinsku. Galutinis kandidato tvirtinimas vyks šį šeštadienį. Arūnas Valinskas nėra vietos kandidatas, bet dirba Seime. Realaus ryšio Seimo nariai su savo apygardos rinkėjais ir neturi, tik atvyksta kartais į renginius. <…> Iš tiesų nežinau, kodėl Arūną Valinską pasirinko. Gal jis parodė daugiau entuziazmo, turi daugiau darbinės patirties. Jo žinomumas suteikia jam geras tarpines pozicijas, – dėstė T.Raulinavičius.

Pasiteiravus, ar tėvo kaip šoumeno įvaizdis netrukdys sūnui ir partijai siekti tikslų, T.Raulinavičius svarstė, jog A.Valinskas jaunesnysis nėra nei verslo, nei pramogų pasaulio atstovas.

Šeštadienį susirinkus TS–LKD tarybai paaiškės partijos galutinis sprendimas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą