fbpx

Rugsėjo 1-osios skambutis kviečia grįžti į mokyklas

Dalintis:

Po beveik metus trukusio nuotolinio mokymo šalies mokyklose šiandien vėl aidi skambutis, kviečiantis į pamokas. Mokyklų prieigos nusidažė spalvotų gėlių jūra ir vaikų šypsenomis. Pirmą kartą šalies istorijoje privati mokyklėlė atidaryta nuotykių parke. Duris šiandien auklėtiniams atvėrė priešmokyklinukus ir darželinukus ugdysianti „Debesiukų“ mokyklėlė Tauruose.

Nuo ankstyvo ryto Taurų nuotykių parke būriavosi gėlėmis ir simbolinėmis dovanėlėmis nešini priešmokyklinukai ir darželinukai, iki tol lankę privatų darželį „Debesų vaikai“. Mažuosius į šventę atlydėję tėvai džiaugėsi, kad naujuosius mokslo metus vaikai pasitinka dar dažais kvepiančiose patalpose ir visi kartu tobulėdami žais mokyklą.

– Labai laukėme šios dienos ir ruošėmės. Tai pirmas toks rimtesnis žingsnis mokyklos link. Ta proga dukrytei įvėrėme auskariukus. Vaikai pasiilgę vieni kitų ir labai nori vėl mokytis kartu, – sakė priešmokyklinukės Emos mama.

Simboliniais varpeliais į pirmąją pamoką naujojoje mokyklėlėje kvietė visi susirinkusieji.

– Net graudinuosi matydama jus visus tokius gražius ir laimingus, – sakė vaikus pasitikusi direktorė Laimutė Gudavičienė.

„Debesiukų“ mokyklėlėje bus ugdomi 5 priešmokyklinukai, kurie mokysis kartu su darželio draugais.

 

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą