fbpx

Rytoj vairuotojams teks apvažiuoti Bažnyčių gatvę

Dalintis:

Minint Europos judumo savaitę, o rytoj – ir Tarptautinę dieną be automobilio, sumanytos įvairios veiklos. Bus uždaryta Bažnyčių gatvės atkarpa.

Tauragės rajono savivaldybė ragina antradienį iš anksto apgalvoti savo važiavimo Taurage maršrutus, mat Bažnyčių gatvė nuo sankryžos su Vytauto gatve iki pat Vasario 16-osios gatvės bus uždaryta. Motorinės transporto priemonės, taip pat ir elektromobiliai, turės šią vietą apvažiuoti.

Nuo automobilių atlaisvintoje Bažnyčių gatvėje, planuojama, vyks įvairios veiklos. Ugdymo įstaigos informuotos, kad gali planuoti ir rengti netaršių transporto priemonių varžybas, edukacinius mokymus, mankštas ir nevaržomai judėti gatvėje visą darbo dieną. Kol kas aktyviausiai veiklas planuoja lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, Tauragės vaikų reabilitacijos centras-mokykla „Pušelė“, Tauragės rajono mokinių savivaldų informavimo centras, aktyvaus laisvalaikio asociacija „Judėkime kartu“, Tauragės visuomenės sveikatos biuras.

Kiek didesnis renginys numatytas 16 val. Tauragės rajono mokinių savivaldos informavimo centras planuoja viktoriną „Kiek žinai apie taršą“. Skelbiama, kad viktorinos dalyviai bus apdovanojami ir simboliškais prizais.

Dieną be automobilio didieji Lietuvos miestai siūlo nuosavą automobilį iškeisti į autobusą ir viešuoju transportu norinčius veža nemokamai. Tauragės rajono ribose keleiviai nemokamai Tauragės autobusų parko autobusais vežiojami nemokamai nuo rugpjūčio 1-osios.

Europos judumo savaitės metu gyventojai skatinami atkreipti dėmesį į aplinkos taršą, susirūpinti išmetamųjų dujų daroma žala.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą