fbpx

Savaitės įvykiai trumpai

Dalintis:

NAUJAGIMIAI

Šią savaitę Tauragėje gimė 9 naujagimiai: 3 mergaitės ir 6 berniukai. Naujagimių mamoms – nuo 15 iki 37 metų. 4 moterys mamomis tapo pirmą, 3 – antrą, 2 – ketvirtą kartą. 5 savaitės kūdikiai liko augti Tauragėje, 2 išvažiavo į Pagėgius, po 1 išvažiavo į Šilutę ir Šilalę.

Tauragės civilinės metrikacijos skyriuje įregistruoti 7 naujagimiai: visi jie gimė Lietuvoje. Mažyliams suteikti Jokūbo, Arijos, Karinos, Herkaus, Kamilės, Viltės ir Emos vardai.

SUSITUOKĖ, IŠSISKYRĖ

Tauragės CMS užregistruotos 3 santuokos. Visos poros susituokė Tauragės CMS.

Užregistruotos 2 ištuokos. Poros santuokoje gyveno 3 ir 29 metus.

VESTUVĖS

Lapkričio 27 d.: 13 val. – Monika Auškalnytė ir Marius Tutlys; 13.30 val. – Skaistė Valinčiūtė ir Domantas Rabačius; 14 val. – Agnė Malinauskaitė ir Paulius Jurkauskis.

LAIDOTUVĖS

Tauragės rajone užregistruotos 25 mirtys: 10 moterų ir 15 vyrų. Vyriausias mirusysis buvo gimęs 1925 m., jauniausias – 1960 m.

NUSIKALTIMAI IR NELAIMĖS

Šią savaitę Tauragėje pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai.

Sumušė. Lapkričio 20 d. laiptinėje Sartininkų k. 26-erių metų vyras sumušė 58-erių vyrą.

Mirė. Lapkričio 22-osios rytą, apie 9 val., Skaudvilėje rastas 65-erių metų vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežastis tikslinama.

Narkotikai. Lapkričio 20-osios vakarą, apie 20 val., patikrinimo metu automobilyje „VW Passat“ Ringių k. pas 18-metį jaunuolį rasta narkotinės medžiagos (žolės). Jaunuolis sulaikytas.

Pasikėsino. Lapkričio 25-osios vakarą, apie 23.30 val., Tauragėje, Ganyklų g., sugadinus durų spyną, buvo pasikėsinta įsibrauti į gyvenamąjį namą, priklausantį 78-erių metų moteriai. Nuostolis – 35 eurai.

Avarija. Lapkričio 24 d. Pužų kaimo teritorijoje, magistralinio kelio Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas ruože, išvertė atitvarus ir apvirto Rusijos piliečio vairuojamas sunkvežimis su kroviniu. Nelaimė įvyko paryčiais, apie 3.30 val., kai kelias buvo slidus. Vairuotojas buvo blaivus. Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai apžiūrėję vairuotoją nustatė sumušimus. Sunkvežimis nuo kelio patrauktas tą pačią dieną popiet.

GELBĖJIMO DARBAI

Lapkričio 22-osios naktį, apie 1.30 val., gaisras kilo Jurbarko r. Girdžių k. – degė medinis gyvenamasis namas. Išgelbėti turto nepavyko – namas sudegė su visais viduje buvusiais daiktais.

Lapkričio 23-iosios rytą, apie 10.30 val., Šilalės r. Tūbinių II k. degė automobilis „Renault Scenic“. Užgesinti jo nepavyko.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą