fbpx

Į posėdį renkasi vietos politikai – svarstys ligoninės likimą

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai šiandien renkasi į nuotolinį posėdį. Svarbiausias posėdžio klausimas – ar priimti į Tauragės ligoninės dalininkes valstybę.

Vakar vykusiame bendrame tarybos komitetų posėdyje daugiausia ginčių ir kilo dėl ligoninės statuso keitimo. Jei vietos politikai pritartų sprendimui, baiminamasi, kad ateityje ligoninėje gali nebelikti kai kurių paslaugų. Jei nepritartų – dar baisiau, nes kyla grėsmė nebegauti dalies finansavimo vietos ligoninei išlaikyti. Tikėtina, kad be ginčų politikai neapsieis ir šiandien.

Dar vienas svarbus klausimas – taryba svarstys bendradarbiavimo sutarties su Kelių direkcija pasirašymo klausimą. Pagal šią sutartį Tauragėje planuojama įrengti 2 sankryžas – žiedinę ir šviesoforinę, jos sužiedintų 2022 metais pradėti statyti planuojamą mažąjį Tauragės aplinkkelį.  Vien šioms sankryžoms įrengti gali prireikti arti milijono eurų, o visas aplinkkelio projektas kainuos per 7 milijonus eurų.

Be šių klausimų, tarybos narių verdiktui pateikiama ir daugiau sprendimų projektų. Tarybos posėdis bus transliuojamas „Youtube“ kanalu tiesiogiai. Jo pradžia – 10 val. Apie politikų sprendimų pasekmes – kas, kaip ir kodėl skaitykite penktadienį „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą