„Kartų“ parke žadėtų treniruoklių teks palūkėti

Dalintis:

Žalgirių mikrorajone pernai, lapkričio pabaigoje, prie Zumpės tvenkinio buvo užbaigtas „Kartų“ parko įrengimo pirmasis etapas. Gyventojai, nesulaukdami darbų tęsinio, nori sužinoti, kada bus įgyvendinamas antrasis parko įkūrimo etapas.

Prie pat tvenkinio gyvenantis tauragiškis Antanas pasakojo, kad laukia žadėtų aikštelių ir tiltelių, bet labiausiai – treniruoklių. Jis turi problemų su nugara, tai nekantraudamas laukia, kada galės atėjęs į „Kartų“ parką pasimankštinti. Vyras patikino, kad ne jis vienas nori sportuoti.

– Kadangi žadėjo, tai laukiam. Pernai pirmąjį etapą vykdė varganai – tvenkinys priešais mano langus, todėl viską mačiau. Išpjauti medžiai suvirto į tvenkinį, nuo lapų buvo pradėjęs rūgti vanduo. Gyventojai neapsikentę pasiskundė, tai ištraukę juos ilgai džiovino į kalną sukrovę, kol pagaliau susmulkino. Vis tiek daug šakų liko tvenkinyje, – pyktelėjęs kalbėjo tauragiškis. –Pernai, spalio mėnesį, pastatė suolelius, nuo jų dažai buvo nusilupę jau gegužės mėnesį. Nors čiūdus krėtė, na, bet padarė. Šiemet visai dingo, jokių darbų nevykdė.

Antanas pasakojo, kad „Kartų“ parke labai mėgsta gyventojai sėdėti ant suolelių – šie tiesiog apgulti. Jis pasidžiaugė, kad žolė ten visuomet laiku nupjaunama, o aplinka stropiai prižiūrima. Prisiminęs apie netęsiamą parko įrengimą, pašnekovas vėl pyktelėjo.

– Valdininkų vizijas aš vadinu liaudiškai – sapnais. Pinigų neturi, o svajoja apie sporto rūmus. Aš jiems pasiūlyčiau aerouostą ar kosmodromą statyti, tuomet tikrai būtų pastebėti ir Tauragė išgarsėtų. Dabar vien ambasadoriai, Tauragė žalia būna, kol lapai nenukritę, nelabai tų darbų padaro. Ant popieriaus taip pasitvarko, kad krivūles gauna, – įsitikinęs kalbėjo miestelėnas.

Statybos skyriaus vedėjas Aivaras Preikšaitis informavo, kad „antrajam etapui yra planuojamos lėšos 2020 m. biudžete. Jei finansavimas bus patvirtintas, tai antrojo etapo įgyvendinimas prasidėtų 2020 m. pavasarį. Šiame etape būtų įrengiami papildomi takai, apšvietimas, vaikų žaidimo aikštelė. Trečiasis etapas šiuo metu  neplanuojamas.“

Žymos:
Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą