fbpx

Savivaldybė nupirko vieną butą vietoj planuotų dviejų

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė šiemet buvo suplanavusi nupirkti du socialinius būstus, bet lėšų užteko tik vienam. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų nupirktas dviejų kambarių butas už didesnę nei rinkos vertę.

Iš viso savivaldybė valdo 56 socialinius būstus. Nupirkus naująjį, liko nepanaudoti 4000 eurų. 54,34 kvadratinių metrų socialinis būstas yra J.Tumo-Vaižganto gatvėje, už jį sumokėta 52 500 eurų. Dar keli šimtai eurų bus skiriami dokumentams parengti ir nuosavybės įteisinimo paslaugoms pirkti.

Bene didžiausiame nekilnojamojo turto skelbimų portale 2 kambarių butų nedaug, bet parduodami jie už mažesnes sumas. Toje pačioje gatvėje 51,07 kvadratinių metrų butas kainuoja 44 500 eurų, o Aerodromo gatvėje už suremontuotą 52,93 kvadratinių metrų butą prašoma 39 900 eurų. Brangesnis už savivaldybės nupirktą yra tik J.Tumo-Vaižganto gatvėje esantis 54,43 kvadratinių metrų butas, parduodamas su visais jame esančiais baldais ir integruota buitine technika. Už šį butą ir sandėliuką namo rūsyje pardavėjas prašo 69 000 eurų.

Nekilnojamojo turto agentas Donatas Paulius pastebėjo, kad per pastaruosius metus butų kainos Tauragėje pakilo.

– Jei J.Tumo-Vaižganto gatvėje pernai už standartinį dviejų kambarių butą pirkėjai mokėjo 30 000 – 32 000 eurų, tai šiemet kaina pakilusi. Dabar toks butas kainuoja 38 000 – 40 000 eurų. Rinkoje kyla ir statybos darbų, ir statybinių medžiagų kainos. Pagal tendencijas artimiausiu metu būstai tikrai nepigs, – įsitikinęs nekilnojamojo turto agentas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą