Tarybos posėdis – kai kuriems nariams jis paskutinis

Dalintis:

Jau visai netrukus prasidės Tauragės rajono tarybos posėdis. Šįkart jis išskirtinis – šios kadencijos taryba renkasi paskutinį kartą.

10 val. besirenkantys rajono išrinktieji šiandien spręs dėl kai kurių ugdymo įstaigų metinių ataskaitų.

Taip pat bus siekiama pritarimo dėl socialinių būstų fondo plėtros – siekiama įsigyti butą Ateities take. Numatyta, kad nekilnojamojo turto objektas būtų perkamas už 66 tūkst. eurų ir išmokamas likęs kreditas už renovacijos darbus.

Vienas socialinis būstas, jo nuomininkės prašymu, gali būti parduotas, jei tam pritars tarybos nariai. Kaip skelbiama tarybos sprendimo projekte, daugiau nei 27 kv. m ploto būstas J.Tumo-Vaižganto gatvėje įvertintas 6946 Eur.

Susirinkę tarybos nariai spręs ir dėl trūkstamų profesijų sąrašo patvirtinimo, leidimo rekonstruoti dalį Tauragės ligoninės pastato, kai kurių objektų perėmimo savivaldybės žinion.

Posėdyje dar bus sprendžiama ir dėl Tauragės garbės piliečio vardo suteikimo. Šįkart svarstytos keturios kandidatūros: Albinos Senkuvienės, Lidijos Šeputis, Alvido Jancevičiaus, Eugenijaus Šalčio.

Primename, kad kovo mėnesį vykusių rinkimų metu Lietuvos savivaldybių gyventojai išrinko naujus tarybų narius. Tauragės rajone šis posėdis kai kuriems išrinktiesiems – paskutinis, mat pastaruosiuose rinkimuose daliai dabartinės valdžios atstovų pritrūko rinkėjų balsų.

Balandžio 26-ąją naujai išrinkti tarybos nariai duos priesaiką ir pradės eiti pareigas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Iš Samoškos privalo būti atimtas garbės piliečio vardas už įvykdytas organizuotas, neteisėtas ir nusikalstamas veikas susidorojant su Lietuvos piliečiais

Palikite komentarą