Tauragės seniūnijos vairas – Lauros Mėlinavičienės rankose

Dalintis:

Tauragės seniūnija po metų pertraukos vėl turi nuolatinį vadovą. Konkursą į seniūno pareigas laimėjo jau pusmetį Tauragės seniūnijoje ir metus Tauragės miesto seniūnijoje seniūno pavaduotoja dirbusi Laura Mėlinavičienė. Seniūnė oficialiai pareigas eiti pradės tik gavus Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadas.

Pagramantyje užaugusi ir čia po studijų gyventi grįžusi Laura Mėlinavičienė daugiau nei 15 metų dirbo švietimo srityje. Ji puikiai pažįstama Tauragės profesinio rengimo centro absolventams, o dabar jau ir dviejų seniūnijų gyventojams. Nuo šio kovo Tauragės miesto seniūnijos seniūno pavaduotojai buvo pavesta laikinai kuruoti kaimiškąją seniūniją. Kaip sako Laura – „dirbo gesindama gaisrus“. L.Mėlinavičienei laimėjus seniūno konkursą, be pavaduotojos lieka Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Dar prieš paskelbiant konkursą į seniūno pareigas, „Tauragės kurjerio“ kalbinta moteris tikino, kad jame nedalyvaus, bet prisipažįsta – persigalvojo sulaukusi ir savivaldybės administracijos, ir Tauragės seniūnijos darbuotojų raginimų.

– Nemoku dirbti puse kojos, bet labai gaila, kad turiu tik dvi rankas ir dvi kojas. 24 valandų per parą neužtenka. Darbo man pakako ir Tauragės miesto seniūnijoje, o kai paskelbė konkursą, plėšiausi pavaduodama ir atostogaujantį seniūną, ir deleguodama darbus Tauragės seniūnijos specialistams. Buvau nusprendusi nekandidatuoti, bet pasitariau su šeima, pasikalbėjau su kolegomis ir iššūkį priėmiau. Tik tėvams nesakiau, kad kandidatuoju. Juk kiekvienas konkursas – ir sėkmės dalykas. Gali tiesiog iš jaudulio neatsakyti į klausimus. Esu iš tų žmonių, kurie apie bėdas nesprendžia iš paveikslėlio. Man reikia važiuoti į vietą, kalbėtis su gyventojais, kartu su jais priimti sprendimus. Bet kokiame darbe reikia kalbėtis ir tada problemų mažės, – įsitikinusi konkursą laimėjusi seniūnė.

Miesto seniūnijoje L.Mėlinavičienė dirbti pradėjo pernai rugpjūtį. Sako tuomet patirties daug neturėjusi, bet metai buvo labai intensyvūs.

– Buvo bėgimas. Buvo ir dienų, kai nieko nenorėjau matyti ir girdėti grįžusi į namus. Buvo ir ašarų. Nemėgstu palikti nepadarytų darbų. Daug kas gąsdino – seniūnijos didelės, teritorijos didelės. Bet susitvarkiau. Nebijau klausti, esu daug šnekanti. Kalbu su gyventojais, seniūnijos darbuotojais, bendrijų ir bendruomenių pirmininkais. Tik kartu mes galime dirbti. Gyvenu Pagramantyje, pažįstu kaimiškųjų seniūnijų problemas, kaimo žmonių problemas. O svarbiausia – nebijau klysti ir taisytis, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo L.Mėlinavičienė.

Naujoji seniūnė baigė „Versmės“ gimnaziją, studijavo edukologiją Kaune, baigė magistro studijas Kauno technologijos universiteto Tauragės skyriuje. Paklausta, koks bus pirmasis jos kaip Tauragės seniūnijos seniūnės darbas, L.Mėlinavičienė sakė neskirstysianti darbų į pirmus ar paskutinius. Kai kalbėjomės, ji sprendė einamiausius reikalus – paryčiais siautusios audros padarinius.

– Kaime gyventi labai gera. Kaimo žmogus gal net sąmoningesnis, atviresnis. Ištikus bėdai adekvačiau reaguoja. Ir tvarkosi mūsų seniūnijos kaimai visai neblogai. Važiavau šią savaitę į sodus. Tai ten gyventojai net savo iniciatyva, savo pinigais gražinasi aplinką, kurioje gyvena. Smagu, kai yra tokia bendrystė, – sako L.Mėlinavičienė.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

2 komentarai

Palikite komentarą