Savivaldybė atvėrė duris gyventojams

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai jau priima interesantus ir juos aptarnauja kontaktiniu būdu. Interesantus priima ir „Sodros“ skyrius Tauragėje.

Tauragės rajono savivaldybė interesantams duris atvėrė birželio 2-ąją. Kaip sakė savivaldybės Bendrojo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Rima Marozienė, didelio gyventojų antplūdžio nesulaukta, kadangi žmonės įprato reikalus tvarkyti telefonu, elektroniniu paštu ar internetu per Elektroninius valdžios vartus. Pirmosiomis dienomis savivaldybės administracijoje apsilankė maždaug po 15–20 tauragiškių per dieną.

– Karantinas pakeitė įpročius, vis daugiau žmonių išmoksta naudotis technologijomis, – sakė R.Marozienė.

Į savivaldybės administraciją atvykstančių gyventojų prašoma dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas. Savivaldybė savo interneto svetainėje informuoja, jog žmonės aptarnaujami taip, kad būtų užtikrintos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi sąlygos. Taip pat primenama, kad į savivaldybės administraciją ir toliau galima kreiptis nuotoliniu būdu – telefonu arba parašius laišką elektroniniu paštu. Savivaldybės teikiamas paslaugas taip pat galima užsisakyti internetu adresu www.epaslaugos.lt.

Nuo birželio 1 dienos gyvai interesantus priima ir „Sodros“ skyrius. „Sodros“ Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Malgožata Kozič prašo prieš atvykstant iš anksto užsiregistruoti telefonu arba įstaigos internetinėje svetainėje, kad būtų galima reguliuoti žmonių srautus.

Valstybinės mokesčių inspekcijos Tauragėje veikiantis padalinys vis dar užrakintas. Kontaktinį klientų aptarnavimą padalinys pradės nuo liepos 1 dienos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą