Seimo narys Romualdas Vaitkus: „Linkiu visiems tvirtybės ir vienybės“

Dalintis:

Šiandien, 17 val., Lietuvos Respublikos Seimas renkasi į neeilinę sesiją, kurioje bus sprendžiamas nepaprastosios padėties visoje Lietuvoje įvedimo klausimas ir kiti su šalies saugumu susiję klausimai. Tauragėje rinkti Seimo nariai jau pakeliui į sostinę.

Telefonu „Tauragės kurjerio“ kalbintas Romualdas Vaitkus informavo, kad po susitikimo su Telšių vyskupu yra pakeliui į Vilnių.

– Nuotaikos kaip ir visų žmonių, kurie supranta, kas vyksta ir kas gali įvykti toliau. Režimas yra nenuspėjamas ir kas dedasi Putino galvoje, yra sunku suvokti. Balsuosiu už nepaprastosios padėties įvedimą. Dabar yra momentas, kai visų tauragiškių noriu paprašyti išlikti ramiems. Visos sankcijos, kurios įvedamos ir kurių žadama imtis, yra ne veltui. Mes visi turime įvertinti dabar vykstančius procesus ir dėlioti ateitį tolimesnių diplomatinių ir politinių santykių su šalimi, kuri pradėjo karą. Linkiu visiems tvirtybės ir vienybės, – sakė Tauragėje rinktas R.Vaitkus.

Šiandien NATO pranešė aktyvuojanti sąjungininkų gynybos planus Rusijai ketvirtadienį pradėjus puolimą prieš Aljansui nepriklausančią Ukrainą.

Pentagonas antradienį pranešė, kad į Lietuvą, Latviją ir Estiją papildomai bus siunčiama apie 800 pėstininkų, taip pat naikintuvai bei sraigtasparniai. Papildomus pajėgumus Lietuvoje dislokuoja ir Vokietija, maždaug 350 karių sustiprinusi tarptautinį NATO batalioną.

– NATO Lietuvos teritorijoje didina karinių pajėgų skaičių ir ateityje galime tikėtis jų dar didesnių, – sakė Seimo narys R.Vaitkus.

Aušrinė Norkienė. Asmeninio albumo nuotrauka

Tauragiškė Seimo narė Aušrinė Norkienė taip pat pakeliui į Vilnių. Ji ragina visus tauragiškius susitelkti ir galvoti apie geriausia bei ruoštis teikti humanitarinę pagalbą ne tik Tauragės miestų partnerių Ukrainoje žmonėms, bet ir visiems ukrainiečiams.

– Liūdna. Niekada nebūčiau patikėjusi, kad bus tokia situacija, nuotaika tikrai bloga. Pritarsiu nepaprastosios padėties įvedimui. Didinsime įgaliojimus kariuomenei. Manau, kad šiuo metu tai būtina ir reikia būti pasirengusiems visapusiškai. Tauragiškiams linkiu išlikti ramiems ir susikaupusiems. Palaikome ukrainiečius ir gal galėsime ne tik mintimis, bet ir konkrečiais darbais padėti nuo karo nukentėjusiems žmonėms. Turime draugų Ukrainoje ir manau, kad su jais susisieksime ir stebėsime visus pasaulio įvykius. Šiandien reikia suremti pečius ir nepanikuoti, – sakė A.Norkienė.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą