Seniūnija pasirūpins nupuoštų eglučių surinkimu

Dalintis:

Šiemet didžiosios metų šventės dėl siaučiančio koronaviruso buvo suvaržytos, nebuvo eglės įžiebimo renginio, žmonių buvo prašoma nesibūriuoti. Tačiau miesto seniūnija nupuošti gražuolės Tauragės žaliaskarės neskubės taip pat negrasina baudomis už prie konteinerių paliktas gyventojų egles.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus sakė, kad nupuošti šventinės miesto žaliaskarės ir nuimti kitas miesto kalėdines puošmenas neskubės.

– Šią savaitę tegul pabūna. O įmones prašysime iki pirmadienio nusipuošti eglutes Bažnyčių gatvėje. Gal papuošusieji norės pasiimti žaisliukus, – kalbėjo miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Beje, praėjus didžiausioms metų šventėms – Kalėdoms ir Naujiems metams – daugelis susiduria su klausimu, kur išmesti nupuoštą kalėdinę eglutę? Jos jau meta spyglius, o ir šventės baigėsi. Nors kai kurie didieji miestai grasina baudomis už atliekų aikštelėse numestas egles, Tauragės miesto seniūnija nedraudžia eglutes padėti prie buitinių atliekų konteinerių.

Anot Ž.Majaus, svarstyta gyventojams pasiūlyti kelias eglaičių surinkimo vietas, tačiau nuspręsta leisti žaliaskares nunešti ir palikti prie konteinerių.

– Suprantame, kad žmonės nupuoštų ir byrančių eglių neneš iš Žalgirių mikrorajono į miesto centrą, ar panašiai. Tegul nuneša prie konteinerių, pasirūpinsime, kad jos iš ten būtų išvežtos, – patikino miesto seniūnas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą