Šiąnakt Lietuvoje patvirtinta koronaviruso diagnozė

Dalintis:

Vyriausybė naktį 2.30 val. išplatino žinią, kad iš Italijos grįžusi 39-erių moteris užsikrėtė pavojingu virusu.

Naktį 3 val. pranešta, kad susirgusi moteris izoliuota, o Respublikinėje Šiaulių ligoninėje stebimi ir susirgusios moters šeimos nariai. Jiems kol kas viruso simptomai nepasireiškė, tačiau bus atliekami tyrimai, kuriais tikimasi nustatyti, ar jie nėra viruso nešiotojai.

Skelbiama, kad pacientė iš Veronos (Italija) grįžo vasario 24-ąją. Vyriausybės išplatintame pranešime teigiama, jog moteris buvo stebima nuo pat grįžimo į Lietuvą. Jai pasireiškė lengvi viruso simptomai ir šiuo metu ji jaučiasi gerai.

Naujienų portalui 15min.lt Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos direktorius Vytautas Zimnickas dėstė, kad trečiadienį buvo tiriami devyni mėginiai.

Vasario 27 d. duomenimis, yra registruoti 460 laboratoriškai patvirtintų atvejų ES šalyse: 400 Italijoje, 21 atvejų Vokietijoje, 17 Prancūzijoje, 12 Ispanijoje, 2 Austrijoje, 2 Kroatijoje, 2 Suomijoje, 1 Švedijoje, 1 Belgijoje, 1 Danijoje, 1 Graikijoje, 1 Rumunijoje. Taip pat 13 atvejų užregistruota Jungtinėje Karalystėje, 1 Šveicarijoje, 1 Gruzijoje, 1 Š. Makedonijoje ir 1 Norvegijoje.

Vakar gandas apie galimai koronavirusu apsikrėtusį vilkiko vairuotoją apskriejo ir Tauragę. Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Donatas Petrošius atskleidė, kad prastai pasijutęs vyras skambino savo šeimos gydytojai ir jam buvo rekomenduota skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą