fbpx

Siaučianti vėtra pridarė didžiulių nuostolių gyvūnų prieglaudai

Dalintis:

Praėjusią naktį ir visą šį rytą siautėjusi vėtra neapsiėjo be padarinių Tauragės rajone – vartyti medžiai, šiltnamiai. Apie didžiulius nuostolius praneša Klaipėdos rajone įsikūrusi gyvūnų prieglauda „Būk mano draugas“, kurioje glaudžias ir Tauragės rajone paimti beglobiai. Reikalinga pagalba.

Nuo pat vakar vakaro siaučiantis stiprus vėjas gerokai pasidarbavo vakarinėje Lietuvos dalyje. Apie didžiulius patirtus nuostolius praneša VšĮ „Būk mano draugas“ savanoriai, skelbiantys sukrečiančius vaizdo įrašus iš Klaipėdos rajone veikiančios prieglaudos teritorijos. Vėtra nešiojo šunų voljerus, pastoges, iš vietos buvo pajudintas net jūrinis konteineris, o audros išsigandę augintiniai išsilakstė.

„VšĮ „Būk mano draugas“ pateko į bėdą. Šiąnakt vėjas išvartė voljerus, šunys pasileido. Gal atsirastų pagalbininkų iš Klaipėdos, kurie galėtų privažiuoti ir padėti? Reikalinga labai vyrų pagalba atstatant voljerus, jei galite, atsivežkite įrankių, nes bus trūkumas įrankių“, – skelbiama vienoje gyvūnų mylėtojų grupėje feisbuke.

Įstaigos vadovė Galina Kučinskienė „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad viskas įvyko vos per kelias sekundes.

– Man apie viską pranešė darbuotojas, kuris pradėjo ryte tvarkytis. Viskas truko ne minutėmis, o sekundėmis. Gerai, kad savanoriai nenukentėjo, – jaudindamasi kalbėjo gyvūnų prieglaudos vadovė. – Nespėjau suskaičiuoti nuostolių. Bet nunešta apie 40 ar 50 voljerų. Dabar skubam gaudyti visus šuniukus – trijų nerandam kol kas.

Nors dar nesuskaičiuota, tačiau svarstoma, kad nuostoliai gali siekti dešimtis tūkstančių eurų.

Po 2021-ais metais birželį sudarytos sutarties su Tauragės rajono savivaldybe, ši gyvūnų globos įstaiga rūpinasi ir Tauragės rajono beglobiais. Ar tarp pasprukusių šuniukų yra ir atvežtų iš Tauragės rajono, prieglaudos vadovė dėl užimtumo tvarkant teritoriją nepatikslino.

Pašnekovė neslėpė, kad šiuo metu labai trūksta savanorių rankų tvarkant teritoriją ir lėšų, kurių prireiks atstatant voljerus, kad augintiniai ir toliau galėtų patogiai bei saugiai būti. Paaukoti galima VšĮ „Būk mano draugas“ galima pervedant pinigus į banko sąskaitą nr. LT977300010127500736.

PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt;
Paaukoti galite siųsdami žinutę trumpuoju numerių 1398:
Viltis10 – 2.90 Eur;
Viltis20 – 4,00 Eur.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą