Šįkart areną statyti siūlosi aštuoni rangovai

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracija praneša, kad šįkart, jau ketvirtą kartą surengto Tauragės pramogų ir sporto arenos statybos konkurso metu, sulaukta aštuonių rangovų pasiūlymų. Ar laimėtojas bus atrinktas, neaišku. Praėjusį kartą savivaldybės netenkino nė vieno konkurso dalyvio pasiūlyta arenos statybų kaina.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė informavo, kad arenos statybos konkurso vokų atplėšimo procedūra įvyko gegužės 10 dieną. Gauti aštuonių rangovų pasiūlymai, šiuo metu tikrinama dokumentų atitiktis.

Ketvirtasis arenos statybų konkursas buvo suplanuotas gegužės 2 dieną, tačiau tuomet vokų atplėšimo procedūra neįvyko. Ji buvo nukelta į gegužės 10-ąją. Mat prireikė patikslinti kai kuriuos dokumentus. Ankstesniajame konkurse dalyvavo penki tiekėjai, tačiau nė vieno jų pasiūlyta arenos statybos kaina savivaldybės netenkino – buvo per didelė.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ tuomet kalbėjo konkurso dalyviai, savivaldybė numatė per mažą arenos statybos darbų sąmatą. Arenos statybos išlaidos gali gerokai viršyti 20 milijonų eurų.

Šiuo metu pirkimo procedūros dar vyksta ir dėl kito stambaus Tauragės statybos konkurso – 20 gatvių asfaltavimo privačios partnerystės būdu. Konkursas paskelbtas prieš keletą mėnesių, ir jo procedūros buvo pratęstos. Pirminių kainos pasiūlymų savivaldybė laukia iki liepos 12 dienos. Jei jų bus pateikta, tuomet bus vykdomos tolimesnės procedūros ir derybos su galimais tiekėjais.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą