Šildymo sezonas įpusėjo: kol kas apsieita be incidentų

Dalintis:

Trečiadienį Tauragės šilumos tinklai pasinaudojo atšilusiu oru ir suskubo tvarkyti šilumos trasas M.Mažvydo gatvėje, dėl ko pusdienį dalis namų liko be šildymo. Įmonės direktoriaus Audriaus Arcišausko teigimu, tai nebuvo avarija ir šį šildymo sezoną kol kas apsieita be didesnių nesklandumų.

Į „Tauragės kurjerį“ kreipėsi Vytauto g. 4C namo gyventojai, teiraudamiesi, kur dingo šiluma. Be šildymo tądien liko ir daugiau daugiabučių namų. Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas patikino, kad tai tikrai ne avarijos pasekmė.

– Buvo užfiksuotas šilumos nuotėkis trasose. Žiemos vidurys, prognozuojami didesni šalčiai, todėl nusprendėme pašalinti avarijos grėsmę. Suvirinimo darbus jau baigėme, tad tik pašalinsime trasoje deguonį ir šildymą vėl tieksime, – trečiadienį „Tauragės kurjeriui“ sakė A.Arcišauskas, patikslindamas, kad daugiabučių administratoriai apie remonto darbus buvo informuoti dar antradienį ir turėjo perspėti gyventojus apie galimus nepatogumus.

Savivaldybei priklausančios įmonės direktorius patikslino, jog stebint prietaisų parodymus užfiksuota, kad kažkur yra pratekėjimas ir specialistams nustačius tikslesnę vietą bei sulaukus kiek šiltesnio oro pradėti darbai.

– Eksploataciniu laikotarpiu gali visokių problemų išlįsti, tačiau avarijų, kai netikėtai kas nors nutinka, šį sezoną dar neturėjome. Kol lauke oro temperatūra nesiekia -15 laipsnių, tol dirbam ramiai, kai nukrinta žemiau, tada jau būna įtemptas darbas. Buvo kilę nedidelių nesklandumų, tačiau visi pastebėti laiku ir sutvarkyti, – kalbėjo A.Arcišauskas.

Direktorius atskleidė, kad įmonės specialistams didžiausią rūpestį šaltuoju metų laikotarpiu kelia į privačių namų kvartalus vedantys vamzdynai. Esą ten kadaise žmonės ką turėjo, tą nutiesė.

– Vien vasarą privačių namų kvartaluose bent keturis tvarkymus turėjom. Teko kastis ir po medžiais, ir po tvorom. Pyksta žmonės, kai tenka po trinkelėmis kasti. Manau, dėl tokio palikimo ateityje bus didelis galvos skausmas, – atviravo A.Arcišauskas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą