Šildymo sezonas Tauragėje startuoja iš naujo

Dalintis:

Gerokai atšalus orams Tauragėje atnaujinamas šildymo sezonas. Apie tokį sprendimą šiandien pranešė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorės Gintarės Rakauskienės įsakymu šildymo sezoną Tauragės šilumos tinklai Tauragėje baigė balandžio 21 dieną. Tačiau orai atšalo, naktimis oro temperatūra nukrenta žemiau nulio, o tauragiškiai pradėjo skųstis, kad namuose ir įstaigose šalta.

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją vakar paskambinusi nerenovuoto Dainavos g. 3 daugiabučio gyventoja tokią situaciją pavadino žmonių genocidu.

– Ar jie nestebėjo orų? Bausti juos reikia. Gerai, kad mažų vaikų neturiu, – sakė Antanina.

Vakar Tauragės rajono savivaldybė atsiprašė tauragiškių, kurie patyrė nepatogumų, ir priminė, kad dėl šildymo pratęsimo jie gali kreiptis į savo namo administratorių, tačiau reikia surinkti daugiau nei pusės to norinčių gyventojų parašus. Vakare ir rajono meras Dovydas Kaminskas, gyvenantis daugiabutyje, asmeninėje paskyroje prisipažino, kad žiemą išsivertė be vilnonių kojinių, o štai dabar jų jam prireikė.

Tačiau jau šiandien po tuo pačiu įrašu rajono vadovas pranešė, kad Tauragėje atnaujinamas šildymo sezonas.

– Atsiprašome visų Tauragės daugiabučių gyventojų dėl sukeltų nepatogumų. Šiemet nepavyko taikliai pataikyti centralizuoto šildymo išjungimo datos, – „Tauragės kurjeriui“ sakė D.Kaminskas.

Tauragės šilumos tinklų vadovas Audrius Arcišaukas šiandien popiet patvirtino, kad centralizuotas šildymas savivaldybėje vėl pradėtas. Anot jo, pirmiausia šiluma bus tiekiama į darželius, mokyklas, taip pat daugiabučiams, iš kurių sulaukta skundų. Tokių objektų yra iki 30-ies. Tie, kurie nori, kad šildymas būtų tiekiamas pirmiau, arba pageidauja, kad jis nebūtų atnaujintas, turi kreiptis į savo namo administratorių ar šilumos sistemos prižiūrėtoją.

Tauragės rajono meras D.Kaminskas sakė, kad kai buvo atšilę orai, jis buvo sulaukęs prašymų baigti šildymo sezoną. Esą, kaip ir kasmet, vieni nori, kad dar šildytų, kiti – kad ne.

Savivaldybės administracijos direktorės Gintarės Rakauskienės įsakymas dėl šildymo sezono atnaujinimo pasirašytas šiandien. Kiek truks atnaujintas šildymo sezonas, neaišku, pagal dabartinę orų prognozę jis gali trukti iki kitos savaitės pabaigos. Daugiabučiai, kurie nepageidaus, kad būtų tiekiama šiluma, gali jos atsisakyti, tačiau dauguma namų turi automatizuotas šildymo sistemas, kurios šilumą reguliuoja pagal lauko temperatūrą arba renovuotuose namuose gyventojai gali prisisukti radiatorius.

Pasak Tauragės rajono mero, šildymo sezoną susigrąžino ir Alytus.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą