Šiltas vanduo Tauragėje tekės jau šįvakar

Dalintis:

Tauragės šilumos tinklai šiandien išplatino pranešimą, kad hidrauliniai bandymai, kurie buvo numatyti iki pat rugpjūčio 5 dienos, jau baigti. Jau šįvakar daugumos tauragiškių namus pasieks šiltas vanduo.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas, tokį spartų hidraulinių bandymų atlikimą lėmė anksčiau atlikti kvartaliniai bandymai. Visos sistemos patikrinimas baigtas šiandien 13 val., tačiau dar užtruks kelias valandas, kol į sistemą bus pradėtas tiekti ir butus pasieks karštas vanduo.

– Turime 49 proc. nerenovuotų vamzdynų. M.Mažvydo gatvėje trasos, senesnės nei 40 metų, ir Tarailiuose senos. Smulkmeniškai visų aptiktų gedimų nenupasakosiu, bet didelių bėdų nebuvo. Pagrindą jau paleidome, o rizikingos trasos yra apskaitoje, – tvirtino A.Arcišauskas.

Rizikingos vietos trasose, šilumos tinklų direktoriaus teigimu, yra ir privačių namų kvartaluose. Ten yra korozijos, kai kur tiesiog ant trasų stovi šiltnamiai, tad prireikus tvarkymo darbus vykdyti būtų sudėtinga.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą