Skaitytojas klausia: kur išvežtos senos Laisvės gatvės šaligatvio plytelės?

Dalintis:

Daugybę diskusijų sukėlęs Laisvės gatvės važiuojamosios dalies siaurinimas nepaliko nuošalyje ir šaligatvio. Tauragiškiai klausia – kur išvežtos išardytos senosios trinkelės?

– Jau taip neprotingai pasielgė projektuotojai, siaurindami Laisvės gatvę, kad dabar jau prisnigus autobusu ryte vos įmanoma prasilenkti. Tačiau dar prieš pasningant ėmėsi tvarkyti šaligatvį. Senosios plytelės jau nuimtos. Kur jos padėtos? Ar tik neatsitiks kaip visada – nuguls kieno nors privačiame kieme? – domėjosi „Tauragės kurjerio“ redakcijai paskambinęs skaitytojas.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus informavo, kad darbus Laisvės gatvėje atlieka įmonė „Dunokai“, tad jų ir reikėtų teirautis apie plyteles.

– Kai mums duoda senas trinkeles, tai panaudojam kur nors mieste. Kai tvarkė aplinką prie vieno iš daugiabučių, reikėjo takams – davėm. Esame vienai švietimo įstaigai davę, kai rengė dviračių saugyklą, kad jos nestatytų ant plikos pievos. Kai iškertam pavojingus medžius, jų vietą irgi užpildom senomis trinkelėmis, nes naujos labai išsiskirtų, – paskutinius senų trinkelių panaudojimo atvejus prisiminė seniūnas.

„Dunokų“ vadovas leido žurnalistei nufotografuoti įmonės teritorijoje laikomas plyteles iš Laisvės gatvės. Mortos Mikutytės nuotrauka

UAB „Dunokai“ vadovas Edikas Aleksa patikino – Laisvės gatvės trinkelės saugiai sandėliuojamos.

– Kol kas jos sandėliuojamos pas mus, įmonės kieme. Nežinau, kaip pasielgsime, gal dalį net reikės panaudoti tam pačiam šaligatviui – juk darbai dar nebaigti, reikia suvesti galus. Bet pagal reglamentą tai yra atlieka. Jei bus nuspręsta, utilizuosime, – kalbėjo E.Aleksa.

Pašnekovas prisiminė, kad senos trinkelės buvo panaudotos ir tvarkant nuslinkusį Meilės alėjos taką, kad toje vietoje žmonės galėtų praeiti. Todėl tokių atliekų paprastai neskubama atsikratyti.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą