Skelbiama šildymo sezono pabaiga

Dalintis:

Šiandien Tauragės šilumos tinklai paskelbė rytoj baigiantys šildymo sezoną. Prašymų anksčiau laiko atjungti šildymą buvo gauta tik iš verslo subjektų.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujoji direktorė Gintarė Rakauskienė jau pasirašė įsakymą nuo rytojaus, balandžio 21 dienos, paskelbti šildymo sezono pabaigą. Toks sprendimas kasmet priimamas atsižvelgiant į oro sąlygas – kai tris paras vidutinė oro temperatūra laikosi aukščiau 10 laipsnių.

– Jau pradėjome atjungimo darbus. Atrodo, bus atvėsimas dar, gyventojai gali su daugumos sutikimu teikti prašymą šildymo sezono pratęsimui. Dėl šildymo nutraukimo anksčiau prašymų gavome tik iš veiklas sustabdžiusių verslų. Iš daugiabučių gyventojų paklausimų gavome, bet matyt ne taip paprasta gauti daugumos sutikimą, ­– dėstė Tauragės šilumos tinklams vadovaujantis Audrius Arcišauskas.

Tauragės rajono savivaldybė primena, kad Tauragės rajono ikimokyklinio ugdymo ir bendrojo lavinimo įstaigos, seniūnijų seniūnai apie šilumos nutraukimą savo pastatų šildymui sprendžia savarankiškai.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą