Skiepijimosi galimybės didėja – skiepys prie Kultūros centro

Dalintis:

Norintys pasiskiepyti nuo koronaviruso tai galės padaryti ir prieš darbą, ir šeštadieniais. Tačiau šiuo metu „Janssen“ vakcinų Tauragė neturi. Apie tai pranešta šiandien sušauktame Tauragės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje.

Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotoja Jolanta Eičaitė informavo, kad Tauragės bendruomenių namuose, Vytauto gatvėje, nuo pirmadienio keisis vakcinavimo laikas – gyventojai bus skiepijami nebe nuo 8 valandos, kaip iki šiol, o nuo 7.30 val. iki 14 valandos.

Vakcinavimas be išankstinės registracijos „Pfizer“ vakcina vyks du ateinančius šeštadienius – rugsėjo 4-ąją ir 11-ąją. Kadangi rugsėjo 4-ąją Tauragės bendruomenių namuose vyks renginys, gyventojai bus vakcinuojami skiepobuse prie Bendruomenių namų.

Pasak J.Eičaitės, kol kas neaišku, kada bus gauta „Janssen“ vakcinų, todėl skiepijama kitų gamintojų vakcinomis. Tauragės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovas Tomas Raulinavičius papildė, kad „Janssen“ vakcina bus skiepijama rugsėjo 14 dieną prie Tauragės kultūros centro – vakcinavimą vykdys Nacionalinis kraujo centras.

Jolanta Eičaitė informavo, kad daugėja pacientų Tauragės karščiavimo klinikoje. Praėjusią savaitę šioje klinikoje apsilankė 11 pacientų, šešiems nustatytas koronavirusas. Vakar lankėsi 5 pacientai, nustatyta, kad visi jie serga COVID-19.

Tauragės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje vėl kalbėta apie didėjančią koronaviruso grėsmę – ligoninėje šiuo metu gydomi 18 COVID-19 sergančių pacientų. Jauniausiam – 30 metų. Per dieną į kovidinį skyrių paguldomi 6-8 nauji ligoniai ir jis sparčiai pildosi.

Pasak Tauragės ligoninės vadovo Liutauro Indriuškos, kai kurie ligoninėje atsidūrę pacientai buvo paskiepyti viena doze, o tai kelią nerimą, ar skiepijimo faktas iš tiesų buvo. „Tauragės kurjeris“ antradienio numeryje rašė, jog kyla pagrįstų įtarimų, kad privačiose klinikose skiepo faktą galima nusipirkti.

Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje dalyvavo ir Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius. Anot jo, tarpmiestinių autobusų keleiviams reikės galimybių paso nuo rugsėjo 13-osios, o mieste važiuojantiems keleiviams toks reikalavimas nenumatytas. Vežėjų asociacijos su Susisiekimo ministerija dar aiškinasi dėl moksleivių, važiuojančių tarpmiestiniais autobusais rajono teritorijoje, taip pat apie išimtinius žmogiškuosius faktorius ir vežėjų atsakomybę, jei paaiškėtų, kad vairuotojui pateiktas galimybių pasas suklastotas.

 

 

 

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą