Slidus konteinerio laiptelis grasina nelaime

Dalintis:

Tauragėje numatytose vietose pastačius požeminius atliekų konteinerius vienos problemos išspręstos, kitos išlindo. Skaitytojai „Tauragės kurjerio“ redakcijai skundžiasi, kad bendrųjų atliekų konteinerį sunku atidaryti, mat žiemą metalinis pedalas labai slidus.

„Tauragės kurjeriui“ ne vienas Tauragės miesto gyventojas skundėsi, kad naujieji požeminiai konteineriai šiuo laiku, kai gausu sniego, šlapia ir slidu, tapo sunkiai atidaromi. Sunkiau vaikštančiam žmogui koja spausti konteinerio dangtį atidarantį pedalą net pavojinga.

– Dabar slidu ir šlapia. O konteineris atsidaro paspaudus metalinį pedalą. Jis neturi jokios gumos. Sykį taip nikstelėjau, kad savaitę koją skaudėjo. Gerai, kad išlaikiau pusiausvyrą – kitaip gal būčiau ir susilaužiusi koją, – pasakojo Bronislava.

– Man net stovėti ant metalinio pagrindo prie konteinerio žiemą baugu, pedalo nespaudžiu koja. Nemalonu, bet atidarau konteinerį rankomis, – guodėsi senjorė Danutė.

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro plėtros vadovė Edita Vaitkienė, išgirdusi apie problemą, pasiūlė konteinerius atidaryti rankomis.

– Kol slidu, galima nerizikuoti ir konteinerius atidarinėti rankomis. Tokių konteinerių yra 77, ant visų jų gumų nepritaisysime, o ir kažin kiek laikytų, jei taip padarytume. Išnešus šiukšles vis tiek rankas plauti teks, tad geriau atidaryti konteinerį rankomis. Be to, vežėjai įpareigoti konteinerius plauti, – sakė E.Vaitkienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą