Sniegas kliudo ir šiukšliavežėms

Dalintis:

Šiandien Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras išplatino pranešimą, kuriame skelbiama, jog dėl apsnigtų kelių ne visur pavyksta privažiuoti surinkti atliekas. Daliai gyventojų jos liks neišvežtos.

„Atliekų vežėjas praneša, kad dėl didelio kiekio sniego ne visi keliai pravažiuojami, kai kur atliekos gali likti nepaimtos. Gyventojai atliekas turėtų kaupti maišuose ir atliekos bus paimamos kitą kartą (pagal vežimo grafiką)“, – tokį pranešimą šiandien išplatino UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (TRATC).

UAB TRATCS direktoriaus pavaduotoja Rimantė Gailienė „Tauragės kurjeriui“ tvirtino, kad eismo sąlygos sudėtingos daugelyje vietų. Tačiau vienas Tauragės apskrities rajonas ypač sudėtingai pravažiuojamas.

– Šiandien Facebook paviešinome informaciją dėl visame regione susidariusių sudėtingų eismo sąlygų dėl iškritusio gausaus sniego. Ypatingai daug prisnigo Šilalės rajono savivaldybėje. Ankstyvą rytą gavome informaciją iš Šilalės atliekų surinkėjo, kad gali kilti problemų surenkant atliekas, t.y. kai kuriais keliais visiškai neįmanoma pravažiuoti arba tikėtinas vėlavimas.

TK archyvo nuotrauka

Tauragės rajone situacija panaši, – sakė R.Gailienė.

Kur konkrečiai šiukšlių vežėjui nepavyko privažiuoti, kol kas TRATC direktoriaus pavaduotoja sakė neturinti. Tačiau ji patikino, jog dedamos visos pastangos, kad atliekos būtų išvežtos.

– Primename gyventojams, kad dėl oro sąlygų nepavykus surinkti atliekų, jas reikia kaupti maišuose, kurie bus surinkti grafike numatytą dieną pagerėjus eismo sąlygoms. Atsiprašome už patirtus nepatogumus, kurie atsirado ne dėl mūsų ar vežėjo kaltės, – gyventojų atsiprašė TRATC direktoriaus pavaduotoja Rimantė Gailienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą