Sovietiniams kariams skirtas paminklas nugriautas

Dalintis:

Po ilgų diskusijų, šiandien prie Lauksargių esantys trys stulpai su raudonomis žvaigždėmis krito.

Šiandien Tauragės rajono savivaldybėje rinkosi Tauragės mažosios architektūros komisija į posėdį, kuriame svarstė, ką daryti su sovietmetį menančiais paminklais. Posėdyje nuspręsta nelaukti gegužės 9-osios bei atsakymų į raštus, siųstus Kultūros ministerijai.

Nugriautas sovietinis paminklas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Jau anksčiau valdininkai „Tauragės kurjeriui“ yra sakę, kad paminklas prie Lauksargių stovi ant valstybinės žemės. Buvo svarstymų jį uždengti Ukrainos vėliava, tačiau šios minties atsisakyta.

Nugriautas sovietinis paminklas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Jau rytojaus laikraštyje galėsite perskaityti šio paminklo autoriaus, buvusio vyriausiojo Tauragės architekto Vincento Paulausko pasakojimą apie šį jau nugriautą objektą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

9 komentarai

 1. Tauragiskis on

  Jau visai isprotejot durneliai negalvojau kad ir tauragiskiai yra su supuvusiom smegenim,jaunas balvonas meras eik kelius stvarkyk paminklus dar vienas avikas pradejo griauti,pagal tokia sistema ir bukuma tubut reikia kam kas nepatiko ant mero ir visu kur sedi ten eiti i kapines ju artimuju kapus,paminklus ir i siuklyna isvezti!!!

 2. Burnasėlis on

  Pasirodo ir prokremliškų durnelių Tauragej yra. Kur jų nėra?

 3. Net nezinojau, kad okupantams turim paminklus. Pas mus Siauliuose yra keleta vietu kur palaidoti kariai, bet manau tai labiau kapines nei paminklai. Bet ka tada daryt su graziausiai sutvarkytom vokieciu ww2 kapinaitemis miesto centre? Juk juju kriziu ir lenta su pavardem galima traktuoti kaip paminkla. O vokieciai juk irgi tokie pat okupantai tada buvo.

 4. Aš už taika on

  Tai gal pradėkim daugebučius ir esfaltuotus kelius viska kas buvo pastatyta sovietu sajungoje griauti. Tai iš dalies irgi istorija rusu paveldas. Nekalbu kokiais degalais visi važinejam,gal kinietiškais😁 Aplink mus viskas primena sovietmetį tai apie ka jus čia svaigstat. Jei tokie blogi rusai tai nustokit pilti ju degalus ir naudoti elektra. PS.nebežiurekit šūdasklaidos ten tik vienas purvas.

 5. Anonimas on

  Štai ką gali padaryti su žmonėmis medijos – privesti iki psichozės. Tai sugriaukit, ligoniai, dabar visą Lietuvą, įskaitant ir savo pačių namus. Juk dauguma vis dar sovietiniuose daugiabučiuose gyvenat. Kaip jūs tai apsikenčiant?! Ir išvis – nei kažkas jus pačius puola, nei kažką jums padarė. Staiga be galo pamilot Ukrainą? Tai kodėl jūs vis dar esate Lietuvoje?! Vaduoti jos varykit! Po to galėsit susirinkti daiktus ir kraustytis į tą savo svajonių šalį. O Lietuvoje rimtesnių problemų už Ukrainą yra. Kurie myli Lietuvą, tai pirmiausiai tas problemas ir turėtų spręsti. Ne ukrainiečius į čia vežkimės, o susigrąžinkime pirmiausiai išvytus į emigraciją savo brolius, seseris, draugus, buvusius klasiokus. Ukraina tiek brukama, kad rezultatą baigia iššaukti jau atvirkštinį negu valdžios norėta. Manau, kad ne vienam jau apsivemti norisi, išvydus mėlynos ir geltonos spalvos derinį.

 6. užuojauta buvusiam merui alkolekui, nuvažiuos su baltais arkliais ir neberas

Palikite komentarą