SPA centruose, sanatorijose – tik individualūs užsiėmimai

Dalintis:

Laikinai jokios grupinės procedūros ar grupiniai užsiėmimai SPA, sveikatingumo centruose, sanatorijose, poilsio centruose negali būti organizuojami, – praneša Sveikatos apsaugos ministerija. Siekiant užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui, sveikatinimo paslaugas teikiančiose įstaigose galės vykti tik individualios gydymo ar sveikatingumo mankštos, procedūros.

Taip pat tokias paslaugas teikiančios įstaigos – SPA, sveikatingumo centrai, sanatorijos, poilsio centrai – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, įpareigotos užtikrinti tinkamą dažniausiai liečiamų paviršių (durų rankenų, turėklų, krepšelių, vežimėlių rankenų) valymą. Tai turėtų būti atliekama ne tik drėgnu būdu, bet ir naudojant specialias dezinfekcines medžiagas. Dezinfekcijai rekomenduojama naudoti 0,1 natrio hipochlorito tirpalą.

Be to, paslaugas teikiantieji turėtų pasirūpinti ir tinkamu lankytojų informavimu. Dar prieš patekdami į patalpas žmonės turėtų matyti informaciją apie rankų higienos reikalavimus, kosėjimo, čiaudėjimo etiketą.

Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad žmonės, grįžę iš koronaviruso infekcijos paveiktų teritorijų, 14 dienų privalo izoliuotis namuose ir jokiu būdu nesilankyti jokiose viešose vietose, kur galėtų užkrėsti aplinkinius.

Duris nuo vakar užvėrė ir sporto klubai. Tauragėje veikiantis sporto klubas „Eola“ skelbia, kad nedirbti planuoja iki kovo 27 d., o klubo narių įsigyti abonementai bus pratęsti. Vienas ilgiausiai Tauragėje veikiančių Moterų sporto klubas Vasario 16-osios gatvėje savo klientes taip pat informavo, kad klubas neveiks iki kovo 27 d.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą