Specialiais kostiumais vilkinti komisija lankė rinkėjus

Dalintis:

Šįryt Vyriausioji rinkimų komisija išplatino pranešimą, kuriuo ragina suskubti visus esančius saviizoliacijoje ir norinčius pasinaudoti savo balso teise Seimo rinkimuose.

Visi saviizoliacijoje privalantys būti rinkėjai savo balso teise gali pasinaudoti balsuodami namuose. Specialias aprangas vilkintys rinkimų komisijų nariai pagal pateiktus prašymus aplanko visus pageidaujančius balsuoti. Tauragės rinkimų apygardos rinkimų komisijos pirmininkė Gintarė Rakauskienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad užsiregistravę saviizoliacijoje esantys rinkėjai jau buvo aplankyti vakar.

– Per vakar dieną aplankėme dešimt užsiregistravusių rinkėjų jų namuose. Komisijos nariai dėvėjo specialią aprangą. Aplinkiniai gyventojai tikrai atkreipė dėmesį, kiti net išsigando, pamatę tokį vaizdą. Jei dar šiandien kas nors užsiregistruos, aplankysime ir juos, – tikino G.Rakauskienė.

Pas saviizoliacijoje esančius rinkėjus rinkimų komisijos nariai vyko vilkėdami specialius kombinezonus, kepuraites, antbačius, taip pat su specialiais apsauginiais akiniais ir respiratoriais. Šios priemonės būtinos saugantis nuo koronaviruso.

Vyriausioji rinkimų komisija skelbia, kad rinkėjai, kurie saviizoliuojasi namuose, kuriuose yra deklaravę savo gyvenamąją vietą, arba būna kituose namuose, kurių adresas patenka į jo apygardos ribas, ir nespėjusius laiku pateikti prašymo balsuoti namuose, suskubti ir iki šiandien vidurdienio pateikti prašymą balsuoti namuose.

Prašymus galima registruoti VRK el. paštu balsuok@vrk.lt arba skambinant telefonu trumpuoju informacijos apie rinkimus teikimo numeriu 1855.

Prašymo balsuoti namuose formą galima parsisiųsti ČIA.

Savo apygardą galite rasti 2020 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų apygardų ribų žemėlapyje.

VRK duomenimis, iki spalio 9 d. buvo gauta daugiau kaip 1600 Lietuvos Respublikos piliečių prašymų balsuoti namuose saviizoliacijos metu. Balsavimas namuose vyksta spalio 9-10 dienomis.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą