Sustabdytas žiedinės sankryžos įrengimo projektas

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė su UAB „Jurmelsta“, vykdančia Žaliosios gatvės kapitalinio remonto ir lietaus nuotekų tinklų įrengimo darbus, pasirašė papildomą susitarimą, pagal kurį nuspręsta kai kurių darbų nevykdyti. Projekto vertė sumažėjo apie 110 tūkstančių eurų.

Pirminė Žaliosios gatvės kapitalinio remonto projekto vertė buvo 686 306 Eur, po koregavimo sąmata sumažėjo iki 553 160 Eur. 12 mėnesių darbų atlikimo terminas nepakito. Kadangi gatvės kapitalinį remontą būtina užbaigti šių metų lapkritį, UAB „Jurmelsta“ į pagalbą pasikvietė subrangovą UAB „Uliksas“.

Vykdant Žaliosios gatvės kapitalinį remontą jos pabaigoje turėjo būti įrengta žiedinė sankryža, jungianti tris gatves: Žaliosios, J.Basanavičiaus ir P.Drevinio. Tačiau savivaldybės iniciatyva nuspręsta jos įrengimą atidėti, kadangi pradėtos Naujosios gatvės (pietinio aplinkkelio II etapo) nuo Dariaus ir Girėno g. iki Šilalės g. projektavimo procedūros. Dėl šios priežasties gerokai sumažėjo Žaliosios gatvės remonto darbų vertė.

– Neįrenginėsim žiedo, kadangi pagal projektą ateityje ten planuojamas apvažiavimas. Kad nereikėtų vykdyti dvigubų darbų, šiai dienai ten sustabdomi darbai. Bus rengiamas naujas aplinkkelio projektas. Kad vėliau nereikėtų griauti padarytų darbų, dabar sumažino apimtį. O visa kita, kas projekte numatyta, padarysime, – kalbėjo UAB „Jurmelsta“ direktorius Albinas Kiršis.

Paklaustas, kada Žaliojoje gatvėje prasidės intensyvūs darbai, A.Kiršis atskleidė jau planuojantis startuoti, maždaug balandžio viduryje ten suvažiuos sunkioji technika. Pradiniai darbai jau dabar vyksta, vykdomi žymėjimai. Žaliosios gatvės gyventojai patys pasiklojo šaligatvį, įsirengė įvažas į kiemus, netgi savo lėšomis išasfaltavo žvyruotos gatvės atkarpą. Visa tai bus perdaroma naujai.

– Viskas bus nuardyta ir daroma naujai. Prie šaligatvių išliks esanti žalia juosta. Bus ten kai kur sodinami nauji medeliai. Medžiai, kuriuos keisim, jau nupjauti, o kurie likę, tai jie ir bus. Lietaus nuotekas jau esame pabaigę. Šiek tiek pradedame ardymo darbus, gal net anksčiau pradėsime ir kasimo darbus vykdyti. Į pagalbą pasitelkėm tauragiškių „Uliksą“, taip greičiau viską atliksim, nes laiko ne tiek daug beliko, – sakė „Jurmelstos“ direktorius.

Žaliosios gatvės infrastruktūra suprojektuota taip, kad būtų patogu neįgaliesiems.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą