fbpx

Sustoję gatvės atnaujinimo darbai uždarė įvažiavimus į kiemus

Dalintis:

Prieš pusmetį pradėti Sodybos gatvės Tauruose atnaujinimo darbai sustojo. Kadangi važiuojamoji dalis išrausta, gyventojai negali įvažiuoti į savo kiemus.

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją kreipęsis Sodybos gatvės gyventojas Antanas sakė, kad darbai nejuda jau maždaug pusantro mėnesio.

– Atvažiuoja, kažką pakrapšto ir išvažiuoja. Galėtume palaukti, bet šeimoje turime neįgalų žmogų, kuris sveria 130 kilogramų. Jei prireiktų kviesti greitąją medicinos pagalbą, medikų mašina į kiemą neįvažiuotų. Sunkiasvorį ligonį tektų toli nešti. O ir pačioje gatvėje net lengvieji automobiliai klimpsta į molį. Kas bus, jei dar daugiau palis? Tai kelia nerimą, – „Tauragės kurjeriui“ savo nuogąstavimus išsakė Antanas.

Pasak Sodybos gatvės gyventojo, kai kurie gyventojai mašinas laiko gretimose gatvėse.

Antanas tikina dar prieš savaitę kreipęsis į savivaldybę, tačiau, nesulaukęs atsakymo, paskambino žurnalistams.

Pernai spalį pradėtus Sodybos gatvės remonto darbus pagal sutartį su Tauragės rajono savivaldybe UAB „Tauragės agrotechnika“ turėtų baigti šių metų rugsėjo 30-ąją. Kaip informuoja Tauragės rajono savivaldybė, gatvės atnaujinimas atsieis beveik 305 tūkst. eurų. Darbai finansuojami Kelių priežiūros ir plėtros programos bei savivaldybės biudžeto lėšomis.

Sodybos gatvė. Daivos Žebelienės nuotrauka

Pasak savivaldybės Statybos skyriaus specialisto Fausto Sragausko, rangos darbai atkarpoje nuo Eglių iki Putinų gatvės laikinai nevykdomi, kadangi UAB „Tauragės vandenys“ pasamdytas rangovas atlieka bendrovei priklausančius buitinių nuotekų trasų ardymo ir remonto darbus. Gatvės kapitalinio remonto darbai, pasak F.Sragausko, bus atnaujinti, kai UAB „Tauragės vandenys“ rangovas užbaigs darbus ir sutvarkius išardytą gatvės sankasos dugną. Savivaldybė tikisi, kad tai įvyks jau netrukus.

„Tauragės vandenų“ direktorius Eduardas Anulis sako, kad jų rangovai turėjo darbus baigti dar pernai, tačiau taisė broką.

– Senoje nuotekų trasoje šulinius blogai užhermetizavo, todėl veržėsi vanduo. Šiandien jau drenažą sujunginėja, sutankins gruntą ir atiduosim kitiems tęsti gatvės atnaujinimo darbus, – pirmadienį sakė E.Anulis.

Anot bendrovės vadovo, darbai užtruko, nes pirmiau reikėjo rasti priežastį, kodėl „mušasi“ vanduo.

Savivaldybės Statybos skyrius informuoja, kad laikinai sustabdyti ir rangos darbai atkarpoje nuo Tilžės plento iki Eglių gatvės, kadangi UAB „Lytagra“ šią vasarą – preliminariai liepos mėnesį – planuojamo statyti pastato inžinerinius tinklus jungs prie centralizuotų vandens, buitinių nuotekų ir paviršinio vandens tinklų, esančių Sodybos gatvėje.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą