fbpx

Sušvelninus karantiną mobiliajame punkte darbas intensyvėja

Dalintis:

Šiandien Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje įvairių įstaigų vadovai ir specialistai aptarė sergamumo koronavirusu situaciją, pasidalijo turimais duomenimis. Nors mobiliojo punkto darbo laikas pailgintas, darbus nuo šiandienos atnaujinantys verslininkai ir grožio srities specialistai tirtis dėl sergamumo koronavirusu neskuba.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Margarita Kudijanova vardijo, kad praėjusį savaitgalį patikrinimui sustabdyta 2070 transporto priemonių. 9 automobiliai nebuvo įleisti į Tauragę. Taip pat nustatyti 5 pažeidimai. Iš jų 3 – karantino sąlygų nesilaikymo atvejai, nes transporto priemonėje buvo ne vienos šeimos atstovai.

– Mažėja pažeidimų postuose, taip pat dėl saviizoliacijos laikymosi. Kol kas tendencijos tokios, kad dažniausiai nustatoma, jog skirtingi namų ūkiai būna vienoje patalpoje arba važiuoja vienu automobiliu, – pasakojo M.Kudijanova posėdžio dalyviams.

Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovas Donatas Petrošius dėstė, kad praėjusią savaitę Karščiavimo klinikoje lankėsi 7 pacientai. Dviem iš jų nustatytas koronavirusas. Dar 6 darbuotojai patikrinti profilaktiškai, tačiau susirgimai nebuvo nustatyti. Šiuo metu serga 10 poliklinikos darbuotojų.

Tauragės ligoninei vadovaujantis Liutauras Indriuška sakė, kad praėjusią savaitę mobiliame tyrimų punkte lankėsi 113 žmonių.

– Ligoninėje koronavirusu serga 4 darbuotojai. Iš jų du – gydytojai. Tikriname ir pacientus, darbuotojus profilaktiškai. Šiandien Tauragės ligoninėje guli 32 koronavirusu sergantys pacientai. Iš jų 15 yra slaugoje. Reanimacinėse lovose gulinčių nėra, – sakė L.Indriuška.

Ligoninės vadovas taip pat sakė, kad dar penktadienį numatytos ilgesnės mobilaus punkto darbo valandos dėl karantino sušvelninimo. Atlaisvinus vadeles verslui ir paraginus žmones nemokamai tirtis dėl koronaviruso, didelio antplūdžio nesulaukta, tačiau šeštadienį besiregistruojančių padaugėjo.

– Šeštadieniui ėmė žmonės registruoti ir apie 90 proc. numatytų vietų buvo užpildytos. Šią savaitę tikrinimasis aktyvesnis. Kai anksčiau užtekdavo trijų darbo dienų per savaitę, tai dabar, matau, neužteks. Ilginame mobilaus punkto darbo laiką, kad visi pageidaujantys patektų, – tvirtino L.Indriuška.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą