Sutriko pašto darbas, atsiprašome prenumeratorių

Dalintis:

Jau praėjusią savaitę „Tauragės kurjeris“ sulaukė prenumeratorių pranešimų, kad negauna prenumeruojamos spaudos, ta pati problema pasikartojo ir šiandien. Tauragės centrinio pašto direktorė Sandra Betingienė tikina, kad trikdžiai laikini ir negauta spauda tauragiškius pasieks trečiadienį.

Balandžio pabaigoje Tauragės centrinis pašto skyrius paskelbtas koronaviruso židiniu. Pašto vadovė Sandra Betingienė komentuoti, kiek tiksliai pašto darbuotojų serga, nenorėjo, o oficiali statistika skelbia, kad susirgo 9 darbuotojai, dar 8 specialistai turėjo didelės rizikos kontaktą.

– Apie problemą žinome, laikraščiai bus išnešioti trečiadienį, – sakė pašto vadovė.

Nors Tauragės pašto vadovė neigė, kad dėl viruso protrūkio sutriko pašto darbas, faktai kalba ką kita. Dėl darbuotojų trūkumo pasiklysta ir į Tauragę atkeliavusios pašto siuntos. Paskutinę balandžio dieną siuntą gavėjai į namus atnešusi laiškininkė jos įteikti negalėjo, šeimininkų nebuvo namuose, todėl pranešimas apie siuntą paliktas pašto dėžutėje. Atspausdintame pranešime rašoma, kad siuntą jau kitą dieną bus galima atsiimti centriniame pašto skyriuje. Deja, nei kitą dieną, nei iki šiol siuntos gavėja negavo. Pašto darbuotoja paaiškino: „Pas mus visi serga. Nėra kam dirbti“.

Atsiprašome „Tauragės kurjerio“ prenumeratorių, kurie dėl pašto darbo trikdžių iki šiol negavę naujausio laikraščio numerio.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą