Svarbiausi savaitės įvykiai Tauragėje

Dalintis:

Šią savaitę netrūksta džiugių naujienų. Tauragės rajone buvo gausu naujagimių, o vedybų daugiau nei skyrybų.

Naujagimiai

Šią savaitę Tauragėje gimė 9 naujagimiai: 5 berniukai ir 4 mergaitės. Naujagimių mamoms – nuo 21 iki 43 metų. 2 moterys mamomis tapo pirmą, po 3 – antrą ir trečią, 1 – ketvirtą kartą. 5 savaitės kūdikiai liko augti Tauragėje, 2 išvažiavo į Šilalę, po 1 – į Šilutę ir Pagėgius.

Tauragės civilinės metrikacijos skyriuje įregistruoti 5 naujagimiai, 4 jų gimė Lietuvoje, 1 – Danijoje. Lietuvoje gimusiems mažyliams suteikti Lėjos, Jokūbo, Luknės, Deimantės, svečioje šalyje gimusiai – Anos vardai.

Susituokė, išsiskyrė

Tauragės CMS užregistruotos 5 santuokos. Visos poros susituokė Tauragės CMS.

Užregistruotos 2 ištuokos. Išsiskyrusios poros santuokoje gyveno 6 ir 14 metų.

Vestuvės

Birželio 11 d.: 14.30 val. – Monika Bitinaitė ir Dainius Vaitkevičius; 14.45 val. – Karolina Aliukaitė ir Dainius Vykertas; 15 val. – Lina Timinskaitė ir Viktoras Žičkus.

Laidotuvės

Tauragės rajone užregistruota 10 mirčių: 5 moterų ir 5 vyrų. Vyriausias mirusysis buvo gimęs 1929 m., jauniausias – 1969 m.

Nusikaltimai ir nelaimės

Šią savaitę Tauragėje pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai.

Sumušė. Birželio 5 d., apie 11.30 val., Tauragėje, Laisvės g., vyras sumušė 54-erių metų moterį.

Birželio 9-osios vakarą, apie 23 val., Gilandviršių k. 35-erių metų moteris sumušė 45-erių moterį.

Sužalojo. Birželio 6-osios naktį, apie 4 val., Batakiuose, gyvenamajame name, neblaivus (2,17 prom.) 28-erių metų vyras peiliu sužalojo taip pat neblaivius (0,64 prom., 1,74 prom. ir 1,17 prom.) 19 m., 20 m., 26-erių metų vyrus bei 21-erių moterį. Po medikų apžiūros nukentėjusieji išleisti gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pavogė. Birželio 3-iosios vakarą, apie 19 val., Tauragės miesto kapinėse 70 metų moteris pasigedo antkapio su gėlėmis. Nuostolis – 250 eurų.

Birželio 9-osios rytą, 8 val., buvo įsibrauta į 53-ejų metų vyrui priklausantį ūkinį pastatą Tauragėje, V.Kudirkos g. ir pavogti įvairūs daiktai. Nuostolis – 838 eurai.

Tos pačios dienos rytą pastebėta, jog iš J.Tumo-Vaižganto gatvėje stovėjusio automobilio „Subaru Legacy“ bagažinės pavogta meškerė, magnetola ,,Kenwood“, krepšys su žvejybos įranga ir dirbtinių masalų apie 20 vnt. Nuostolis 500 eurų.

Grasino. Birželio 4 d., apie 13 val., Kirklių k. 51-erių metų vyras vienmetei moteriai grasino su ja susidoroti.

Narkotikai. Birželio 5 d., apie 18.30 val., Tauragėje, Stoties g., 22-ejų metų vaikino kelnių kišenėje policija rado folijos lankstinuką su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Avarija. Birželio 7 d., apie 13.30 val., Akstinų k. 56-erių metų vyras, vairuodamas automobilį „Honda“, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Audi“, kurį vairavo blaivi 33-ejų moteris, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai. „Honda“ vairuotojas blaivumą tikrintis atsisakė.

Birželio 10 d. 20.30 val., Draudenių k. 59-erių neblaivus (2,91 prom.) vyras vairuodamas automobilį jo nesuvaldė ir nuvažiavo į griovį. Eismo įvykio metu asmuo nenukentėjo, automobilis neapgadintas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom.

Pinigai. Pradėtas tyrimas dėl to, kad nuo šių metų balandžio 3 d. iki gegužės 16 d. prekybos centro Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., darbuotoja vykdė fiktyvius prekių grąžinimus ir pasisavino 651 eurą.

Gelbėjimo darbai

Birželio 7-osios naktį, apie 1.30 val., gelbėtojų prireikė Pagėgių sav. Mociškių k. – į medį atsitrenkė automobilis „Lexus“. Automobilis ištrauktas į kelkraštį, nuvalyta kelio danga. Žmonės nenukentėjo.

Birželio 8 d., apie 13 val., gaisras kilo Tauragėje, prekybos centre Dariaus ir Girėno g. – drabužių parduotuvėje užsidegė garų lygintuvas. Iki atvykstant ugniagesiams ugnis buvo numalšinta gesintuvu. Aprūko prekyvietės patalpos, apdegė grindys.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą