Svarbu: sunkvežimiai vejami iš gausiai apyvendintų gatvių

Dalintis:

Vasaros pabaigoje netoli geležinkelio eismas itin suintensyvėja – ūkininkai savo sunkiąja technika skuba į grūdų supirktuves. Netoli Tremtinių kelio gyvenantys žmonės ėmė skųstis ne tik didžiuliu triukšmu, bet ir byrančiomis sienomis. Nuspręsta skubiai keisti situaciją.

Saugaus eismo komisija, gavusi gyventojų pasirašytą prašymą, nusprendė Vytauto ir K.Jauniaus gatvių sankryžoje keisti eismą sunkiajai technikai. Pastatytas ženklas, draudžiantis važiuoti Vytauto gatve link geležinkelio. Neilgai trukus toje pačioje sankryžoje įvyko nelaimė – apsivertė priekaba su grūdais. Galiausiai visiems sunkvežimiams pasukus tolyn K.Jauniaus gatve, suskubo skųstis ir kiti joje gyvenantys žmonės – esąs didelis triukšmas, javapjūtės metu ūkininkai važiuoja paryčiais ir nelaiko joks remontas – sienos tiesiog byra.

Saugaus eismo komisijos pirmininkė Virginija Eičienė „Tauragės kurjeriui“ anksčiau pasakojo, kad šioje vietoje eismo problemą reiktų spręsti kompleksiškai – sukurti visą schemą, kurioje būtų numatyta, kur statyti sunkvežimių eismą draudžiančius ženklus, kad šie būtų nukreipiami važiuoti Gedimino gatve.

Vakar Tauragės rajono savivaldybė paskelbė, kad schema jau sukurta ir pradedami statyti nauji kelio ženklai. Pranešime spaudai teigiama, kad sunkiasvorių transporto priemonių eismas bus ribojamas daugiau nei 10-yje miesto gatvių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą