Sveikatos apsaugos ministras išvadintas melagiu

Dalintis:

Šiandien Tauragėje apsilankiusį sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį pasitiko būrys prieš priverstinę vakcinaciją ir testavimą nusistačiusių tauragiškių. Melagiu apšauktas ministras į diskusiją su susirinkusiaisiais nesivėlė.

Prie savivaldybės susibūrusius tauragiškius greitai išvaikė policija, bet pasipiktinimą sveikatos sistema ir Vyriausybės bei Sveikatos apsaugos ministerijos darbu reiškiantys vietos gyventojai sustojo kitoje gatvės pusėje.

– Jie nebendrauja su realiais žmonėmis, kurie stovi ant kojų ir gyvena šioje žemėje. Jie bendrauja tik su skiepytais. Visų pirma aš norėčiau paklausti to ministro, kur aš galėčiau pasidaryti tyrimą, ar nesu alergiška tam kovido skiepui. Ar užaugins ministras mano vaikus, jei nuo to skiepo numirsiu, – apmaudą liejo tauragiškė.

– Kodėl jis meluoja? Jis pats sakė, kad niekada nebus privalomi skiepai ir testavimas, o dabar viskas apsivertė antraip. Sakė, kad nereikės kaukių, kad nereikės daugiau skiepytis. Dabar pamiršo. Ką daryti man, jei aš sirgau besimptome forma, turiu antikūnų, bet jokioje sveikatos sistemoje nefigūruoja tie skaičiai? Kodėl čia betvarkė? – vienas per kitą klausimus bėrė susirinkusieji.

Žmonės tikino nebijantys viruso, netikintys statistiniais skaičiais, stiprinantys imunitetą ir nesergantys.

– Jei iš šimto tūkstančių žmonių koronavirusu užsikrės bent 40 procentų, tada sutiksiu, kad liga yra greitai plintanti ir gal pavojinga, – sakė vienas ministro laukusiųjų.

Paklaustas, kodėl nesivėlė į diskusiją su tauragiškiais, ministras tikino bandęs atsakyti į užduodamus klausimus.

– Norint ką nors išgirsti, reikia norėti klausytis. Aš neatsimenu nė vieno pradėto atsakymo, kuris nebūtų nutrauktas per kelias sekundes. Tiems žmonėms sunku išgirsti. Jie dažniau galėtų lankytis ne ten, kur ministras vaikšto, o pasikalbėtų su tais žmonėmis, kurie persirgo, kurie jaučia viruso pasekmes. Jeigu ligos skaičiai tiems žmonėms nieko nesako, tai aš nežinau, kodėl visi mokesčių mokėtojai turi sutikti su gydymo kaštais. Tik pakliuvus į ligoninę, gydymo nuo koronaviruso kaštai prasideda nuo 2000 ir gali siekti 130 tūkstančių už gydymą reanimacijoje, – sakė ministras.

Šilalėje, Tauragėje ir Pagėgiuose dieną leidęs ministras lankėsi gydymo įstaigose ir susitiko su vietos valdžios atstovais. Pasak A.Dulkio, vizito metu buvo aptarta medicinos reforma ir regionų problemos.

– Mūsų tikslas – išgirsti regiono ligoninių vadovus ir paskleisti žinią žmonėms, kad maža ligoninė nėra bloga ligoninė. Kokybiškos paslaugos turi būti suteikiamos ir jose. Ir dar labai svarbu nuraminti, kad niekas nesiruošia naikinti gydymo įstaigų. Reikia jas tobulinti, – sakė A.Dulkys.

Daugiau apie ministro vizitą ir kokią žinią jis pranešė Tauragės ligoninės vadovams, skaitykite antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą