Abiturientams aidi paskutinis skambutis

Dalintis:

Skaudvilės gimnazijoje paskutinis skambutis nuaidėjo pirmiausia. Penktadienį atsisveikinimo su mokykla estafetę skaudviliškiai perdavė Tauragės „Versmei“, šiandien švenčia Žalgiriai, o linksmybių maratoną ateinantį penktadienį užbaigs Žygaičių gimnazistai.

Praėjusį ketvirtadienį į paskutinį skambutį abiturientus pakvietusios Skaudvilės gimnazijos direktorius Nerijus Jocys sakė, kad vaikų nuotaikos buvo tikrai pakilios, jie džiaugėsi, kad nereikia švęsti prie kompiuterių ekranų, kaip pernai.

– Susirinkome lauke, išlaikydami saugius atstumus. Nuotaikos tikrai buvo labai smagios, jautėsi šventė, – džiaugėsi ugdymo įstaigos vadovas.

Iš kairės: Ridas ir Arminas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Penktadienį paskutinį skambutį minėjo Tauragės „Versmės“ gimnazijos dvyliktokai. Šventiškai pasipuošę, išdabinę automobilius balionais, kaspinais ir spalvingais užrašais, būsimi studentai rinkosi prie Vytauto stadiono. Pakalbinus pirmuosius atvykusius šie neslėpė džiaugsmo.

– Sudėtingi metai. Trūko motyvacijos mokytis, kone viskas vyko nuotoliniu būdu. Šios šventės labai laukėme. Sunku, kai nežinai kas laukia, ko tikėtis, ko siekti. Abu stosime į KTU, domina inžinerijos kryptis. Po automobilių parado gal kur nors į gamtą su draugais važiuosime – norime paminėti tokią dieną. Egzaminai dar artėja, jiems reikia ruoštis. Bus konsultacinės pamokos, bet šiandiena išskirtinė, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Ridas ir Arminas.

Kamilė. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Sunkūs buvo metai, nemeluosiu. Mokiausi pagal tarptautinio bakalaureato programą ir jau laikiau egzaminus, bet rezultatai paaiškės tik liepos mėnesį. Tikiuosi, viskas bus gerai, – kalbėjo Vilniuje norinti studijuoti Kamilė. – Dabar, kai viskas baigėsi, lieka geri prisiminimai. Iš tiesų, buvome pesimistai, negalvojome, kad ši šventė galės įvykti.

Trys draugės – Marija, Rugilė ir Greta – taip pat vienbalsiai tvirtino, kad metai buvę sunkūs ir sudėtingi, o paskutinis skambutis – gera proga atsipalaiduoti.

– Susidūrėme su įvairiais sunkumais, strigdavo sistemos, pasiilgom draugų. Bet dabar esame labai laimingi, kad bent paskutinei šventei galėjome susitikti. Jau laikėme egzaminus, tikimės gerų rezultatų. Paklydimų būta, bet viskas turėtų būti gerai, – įsitikinusi Marija, planuojanti verslo krypties studijas užsienyje.

Iš kairės: Marija, Rugilė, Greta. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Noriu studijuoti Vilniuje. Manau, kad kol kas aš per silpna grumtis užsienio rinkoje. Bent bakalaurą baigsiu Lietuvoje, o paskui gal ir pavyks išvykti, – planais ir tikslais pasidalino Rugilė.

– Aš dar svarstau: sukti į Ispaniją ar į Olandiją. Mane domina ekonomikos studijos, – sakė taip pat tarptautinio bakalaureato mokslus krimtusi Greta.

„Versmės“ abiturientų automobiliai penktadienį prie Vytauto stadiono išsirikiavo į koloną ir patraukė aplink miestą. Po šventinio pasivažinėjimo gimnazijoje vyko paskutinė klasės valandėlė.

Šiandien paskutinis skambutis aidi ir Žalgirių gimnazijos abiturientams. Vėliausiai rajone, penktadienį, šventė planuojama Žygaičių gimnazijos dvyliktokams.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą