Atestatų įteikimas – šventė visiems žygaitiškiams

Dalintis:

58–ąją abiturientų laidą penktadienį išlydėjo ir Žygaičių gimnazija. Mokyklą šiais metais baigė 22 abiturientai, visiems įteikti brandos atestatai.

Prieš oficialią ceremoniją mokyklos klasėje paskutinį kartą susitikę gimnazistai pasidalijo ateities planais ir lūkesčiais. Nors visi abiturientai egzaminus išlaikė, pripažįsta, kad metai jiems buvo ypač sunkūs.

– Metai buvo liūdni. Karantinas padarė savo, vaikai tapo apatiški net ir šiandien jie liūdni. Atprato nuo bendraamžių, mokyklos, nesusitikdavo su mokytojais. Mums, tėvams šiandien skauda širdį. Iš namų išleidžiame paskutinį vaiką ir vilčių, kad kažkada grįš gyventi į namus, nebeturime. Svarbiausia, kad jiems viskas sektųsi, kad siektų ir pasiektų savo tikslų ir gyventų Lietuvoje, – sakė abiturientės Smiltės mama Ramunė.

Gimnazijos direktorė Daiva Gabietaitė išlydėdama abiturientus dėkojo už jų aktyvumą ir pasiekimus ne tik moksluose, bet ir visuomeninėje veikloje. Auklėtinių pasveikinti susirinkusi pedagogų bendruomenė pripažino, kad į gyvenimą išleidžia vieną iš geriausių gimnazijos laidų. Pasveikinti įveikus pirmąjį mokslų etapą į Žygaičių daugiafunkcinį centrą rinkosi ne tik abiturientų artimieji, bet ir miestelio gyventojai.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą