Išaugo nauja specialistų karta – Profesinio rengimo centras išlydėjo absolventus

Dalintis:

Pirmadienį Tauragės profesinio rengimo centro (PRC) absolventams kuklios ceremonijos metu išdalyti profesinio mokslo baigimo diplomai.

Centrą 2020–2021-aisiais mokslo metais baigę moksleiviai galėjo mokytis 9 specialybių. Populiariausia šiais metais – apdailininko (statybininko). Pasak PRC direktoriaus Vido Bičkaus, daugiausia absolventų – iš Tauragės, Jurbarko ir Pagėgių. Taip pat studijavo šilališkiai, kelmiškiai, raseiniškiai ir moksleiviai iš Šakių.

– Šventė buvo kukli, bet su dainomis, gražiais sveikinimo žodžiais. Už gerą mokymąsi, aktyvią visuomeninę ar sportinę veiklą įteikėme padėkas, – sakė V.Bičkus.

Tauragės PRC nuotrauka

PRC skelbia naują mokinių priėmimą į 9–10 klasę ir siūlo įgyti pagrindinį išsilavinimą, o baigusiuosius 10 ir 12 klasę, ir net aukštojo mokslo diplomą turinčius suaugusiuosius, kviečia įgyti specialybę. Šių metų naujovė centre – konditerio mokymo programa bei virėjo ir dažytojo tinkuotojo mokymo programos, pritaikytos specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.

Pasak Tauragės PRC direktoriaus V.Bičkaus, ne Tauragėje gyvenantiems mokiniams suteikiamas bendrabutis, už gerus mokslų rezultatus mokama stipendija. Tauragės PRC naujaisiais mokslo metais planuoja ruošti 11 profesijų atstovus. Priėmimo planas aptariamas su vietos verslininkais, Užimtumo tarnyba.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą