Iškilmėse oficialiai atidarytas Martyno Mažvydo progimnazijos stadionas

Dalintis:

Nors Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos moksleiviai jau kuris laikas aktyviai sportuoja naujutėlaičiame stadione ir šalia jo esančiame aikštyne, oficialus atidarymas įvyko tik šiandien.

Martyno Mažvydo progimnazija – seniausia Tauragės mokykla. Jos renovacijos klausimas spręstas dar 2016 metais, kai Tauragės rajono tarybos nariai nubalsavo už sprendimą ją renovuoti. Darbai pradėti 2017 metais.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo mokyklos direktorius Remigijus Masteika, renovacija suskirstyta į 6 etapus. Stadiono tvarkymas – penktasis etapas. Tad liko tik paskutinis – progimnazijos aplinkos sutvarkymas.

Šalia gerokai veidą pakeitusio stadiono kabo ženklas, nurodantis, jog stadionas atviras nuo 6 iki 22 val. Prašoma ant jo dangos nevažinėti paspirtukais ir dviračiais, nevedžioti čia augintinių, kad naujieji bėgimo takai kuo ilgiau tarnautų.

Atidarymo metu Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas pasidžiaugė, kad bėgdamas pro šalį mato čia sportuojančius ne tik vaikus, bet ir kitus tauragiškius. Sveikinimo žodžius tarę Seimo nariai Aušrinė Norkienė ir Romualdas Vaitkus progimnazijos vadovui įteikė krepšinio kamuolį, paragindami jį aktyviai naudoti.

Iškilmingai nukirpus atidarymo juostą, nuaidėjo orkestro grojama melodija, pirmąjį diską įrengtame aikštyne sviedė disko metikas ir galiausiai bėgimo taką išbandė pirmokėliai. Paminėta, kad ugdymo įstaiga mini 102-ąsias įkūrimo metines, tad simboliškai balionais pasipuošę mažiausieji bėgo lygiai 102 metrus!

Skelbiama, kad progimnazijos stadiono tvarkymo darbai kainavo 826 441 eurus: 594 441 eurą skyrė Tauragės rajono savivaldybė ir 232 000 eurų gauta iš Švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimo programos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą