Karantininis „Versmės“ jubiliejus

Dalintis:

Tauragės „Versmės“ gimnazija mokslo metus baigia švęsdama 20-ies metų jubiliejų.  Mokykloje iškilmingai atidaryta nauja gamtos mokslų laboratorija.

– Seniai svajojome apie naują laboratoriją. Labai džiaugiuosi, kad susirinko žmonės pasidžiaugti. Turime dirbančių, kuriančių, kuriems reikėjo tik laboratorijos – dabar ji bus, –  šventės metu kalbėjo gimnazijos direktorė Dalia Pukelienė.

Perkirpti juostelę pakviestas ir buvęs šios gimnazijos mokinys, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.

Pinigus laboratorijos įrengimui skyrė Tauragės rajono savivaldybė. Kaip sako gimnazijos atstovai, kabinetas atnaujintas iš pagrindų, įsigyta daug reikalingų priemonių. Nuo šiol mokiniai galės atlikti daugiau praktinių bandymų ir eksperimentų.

Eksperimentą atlikti pakviestas ir meras Dovydas Kaminskas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Prisiminti gimnazijos gyvavimo metų svečiai rinkosi į aktų salę. Laikantis pandemijos padiktuotų saugumo reikalavimų, salėje susirinko tik esamų ir buvusių pedagogų būrelis. Šventiškai paminėtas gimnazijos 20-metis, kuriame dalyvavo ir buvusi moksleivė Virginija Bartušytė, šiuo metu studijuojanti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Tarp visų sveikinimų, linkėjimų, vokalistė atliko kelis kūrinius.

Kaip ir įprasta gimtadienio proga, gimnazijos bendruomenė dar prieš šventę rašė sveikinimo atvirukus, kurie kol kas puošia direktorės kabinetą.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą