fbpx

Mokslo metai startuos beveik tuo pat metu

Dalintis:

Jau rytoj moksleiviams aidės pirmasis skambutis, kviečiantis baigti vasaros atostogas ir kibti į vadovėlius. Tauragės rajono ugdymo įstaigos skelbia laiką, kada prasidės šventiniai renginiai.

Visos Tauragės rajono gimnazijos informuoja, jog rugsėjo 1-osios šventės pradžia numatoma ketvirtadienį, 10 val.

Tokią pat valandą susiburti savo kiemeliuose kviečia ir progimnazijos.

Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyriaus moksleiviai rinksis kiek anksčiau – 9 val. Tokią pat valandą bursis ir „Šaltinio“ progimnazijos priešmokyklinukai, besimokantys Žalgirių gimnazijos patalpose.

Taipogi 9 val. rinksis Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės pagrindinio ugdymo skyriaus bendruomenė.

Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centro auklėtiniai ugdymo įstaigos kiemelin sugužės 10.30 val.

Jovarų pagrindinės mokyklos patalpose įsikūrusio Suaugusiųjų mokymo centro bendruomenė mokslo metus pradės vėliausiai – 18 val.

Žygaičių gimnazijai priklausanti priešmokyklinio ugdymo grupė Sartininkuose mažųjų mokinukų mokyklos vidiniame kiemelyje lauks 12 val.

Šventišką dieną savo siūlomas veiklas pristatys Tauragės meno mokykla bei Sporto centras. Būreliai ir treniruotės visiems smalsaujantiems bus pristatyti Pilies aikštėje – planuojama, kad pristatymo pradžia bus 12 val.

Primename, kad kaip ir kasmet, rugsėjo 1-oji startuos grandioziniu renginiu Pilies aikštėje. Ant scenos bus pagerbti ir apdovanoti pažangiausi ir stropiausiai besimokantys moksleiviai – jiems bus įteiktos premijos. Vėliau – linksmybės, kurias vakare, 20 val., vainikuos atlikėjos Jessica Sky koncertas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą