fbpx

Mokslo metus pradeda ir Trečiojo amžiaus universiteto studentai

Dalintis:

Moksleiviai ir studentais naujuosius mokslo metus pradėjo rugsėjo pirmąją, o Tauragės senjorų trečiojo amžiaus universiteto studentai tik praėjusią savaitę susirinko į šventišką koncertą Tauragės kultūros rūmuose ir pradės naują mokslų sezoną.

Praėjusi ketvirtadienio popietė senjorams tapo mokslo metų pradžios švente – Tauragės kultūros rūmuose jie susirinko aptarti būsimų mokslų bei pasiklausyti šventiško koncerto, kurį dovanojo mišrus vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“, vadovaujamas Arūno Rakevičiaus.

Tauragės senjorų trečiojo amžiaus universiteto vadovė Albina Senkuvienė susirinkusiuosius  pakvietė tylos minute pagerbti neseniai amžino poilsio išėjusį Donatą Simaitį.

Studentams pristatyti pokyčiai dekanatuose, būsimi užsiėmimai. Pasidžiaugta ir bendryste – gautas kvietimas aplankyti Kelmėje studijuojančius bendraamžius.

Albina Senkuvienė. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Šiuo metu sąraše yra 215 studentų, tačiau į renginį salėje atėjo apie 100 žmonių. Kiek lankys, sunku pasakyti, nes studijos galimos tik su galimybių pasais. Dalis žmonių jų neturi, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo universiteto vadovė Albina Senkuvienė.

Tauragės senjorų trečiojo amžiaus universiteto direktorė pasakojo, kad veikia 6 fakultetai, kuriuose – skirtingos veiklos. A.Senkuvienės teigimu, populiariausias yra Bendrųjų kompetencijų ir dvasinio tobulėjimo fakultetas, mat šiame organizuojamos įvairios ekskursijos, paskaitas vedas kviestiniai lektoriai, žinomi žmonės.

Irena ir Vaclovas senjorų universitetą lanko ne vienerius metus. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Daugiausiai mokomės bendrųjų kompetencijų ir dvasinio tobulėjimo. Taip pat į ekskursijas važiuojam. Darbščiųjų rankų būrelyje dalyvavau. Nesakysiu, kad nepatiko, turiu gražių karpinių, bet nebelankau. Turbūt bendrųjų kompetencijų paskaitos labiausiai ir patinka. Į daugelį paskaitų kviečia lektorius ir jos būna labai įdomios. Veiklos tikrai yra, mums ten labai smagu, – po renginio pasakojo Irena ir Vaclovas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą