Mokykloms perka hibridinio mokymo įrangą

Dalintis:

Nacionalinė švietimo agentūra paskelbė viešųjų pirkimų konkursą hibridinio mokymo įrangai pirkti. Dalis įrenginių atiteks ir Tauragės rajono švietimo įstaigoms.

Iki vasario 1-osios tiekėjai kviečiami teikti siūlymus hibridinei mokymo įrangai. Tauragės apskričiai suplanuota nupirkti 19 komplektų, kuriuos sudarys interaktyvusis ekranas, konferencinė vaizdo kamera su sekimo funkcija, lubinis mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija ir garso kolonėlės. Kiek komplektų technikos bus skirta Tauragei, paaiškės jau šį mėnesį.

– Šiuo metu derinami įrangos skyrimo konkrečioms mokymo įstaigoms kriterijai. Atranka pagal nustatytus kriterijus startuos jau netrukus, – informavo Nacionalinės švietimo agentūros Komunikacijos ir kontaktų skyriaus vedėja Jurgita Kažukauskaitė-Sarnickienė.

Įranga bus skirstoma Jurbarko, Pagėgių, Šilalės ir Tauragės mokykloms.

– Beveik visos mūsų ugdymo įstaigos jau turi hibridinę mokymo įrangą, bet ją daugiausia naudoja, kai vyksta ugdymas namuose. Įrangos privalumas tas, kad namuose pamoką stebintis vaikas puikiai girdi ir mato, ką klasėje aiškina pedagogas. Tai tikrai palengvina darbą. Anksčiau tokia įranga buvo naudojama karantino metu, – sakė Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jūratė Veisienė.

Paklausta, ar jau numatyta, kurioms rajono švietimo įstaigoms tokios įrangos labiausiai reikia, vedėja patikino, kad už Europos Sąjungos lėšas perkamą techniką skirstys Nacionalinė švietimo agentūra.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą