Privačios plaukimo pamokos išgraibstytos akimirksniu

Dalintis:

Sušvelninus karantino reikalavimus duris atvėręs Tauragės baseinas bando atsigriebti už ilgus prastovų mėnesius. Praėjusią savaitę baseinas paskelbė apie organizuojamas pamokas plaukti nemokantiems vaikams nuo 5 iki 18 metų. Vietos išgraibstytos akimirksniu.

Tauragės baseinas nusprendęs nereikalauti iš lankytojų galimybių paso nutraukė ir išankstinę vietų rezervaciją. Iki birželio vidurio dienos metu baseine mokomi plaukti kontaktiniu būdu ugdomi rajono vaikai, o rajono gyventojai ir svečiai baseine lankytis gali tik po darbo ar savaitgaliais. Nors baseino administratoriai tikėjosi, kad pramogų išsiilgę vietiniai laiką leis baseine ar pirčių zonoje, anšlago nesulaukta.

– Vienu metu į baseiną įleidžiame 50 lankytojų, bet eilių tikrai nėra. Nusprendėme, kad net nebūtina išankstinė registracija. Tikėjomės didesnio klientų srauto, – sakė Tauragės baseino administratorė Sandra Martinkienė.

Po prastovų į darbą grįžo 3 valytojos, 3 administratorės ir 3 gelbėtojai. Vienintelė baseine įdarbinta plaukimo trenerė prastovas nutrauks pradėjus vykdyti plaukimo pamokas. Jos baseine vyks nuo birželio vidurio.

– Tai yra mokamos treniruotės. Jau surinkome pilnas grupes. 8 plaukimo pamokos tėvams kainuos 20 eurų ir jos vyks visą vasarą iki pat rugsėjo pirmosios. Vos tik paskelbėme, sudarėme pilnas grupes. Kiekvieną dieną vyks pamokos 5 grupėms, o vienoje grupėje galės mokytis plaukti tik 5 vaikai, – sakė baseino administratorė. Tauragiškiai mokytis plaukti jau užregistravo vaikus nuo 5 iki 15 metų.

– Vyriausiųjų grupė nesusidarė. Buvo tik vienas norintis 17 metų vaikinas, – sakė S.Martinkienė.

Ji patikino, jog baseinas nuo rugsėjo vėl vykdys savivaldybės kompensuojamas plaukimo pamokas 2-3 klasių rajono moksleiviams. Šiuo metu baseine pramogaujantys kontaktiniu ugdymu mokomi vaikai už laiką, praleista baseine, nemoka. Ši akcija vyksta Tauragės baseino iniciatyva, savivaldybė patiriamų išlaidų nekompensuoja.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą