Profesinio mokymo centras neberengs padavėjų-barmenų

Dalintis:

Skelbiama, kad į šalies profesines mokyklas šiais mokslo metais priimta rekordiškai daug mokinių. Tauragės profesinio rengimo centras taip pat sulaukė daugiau mokinių nei praėjusiais mokslo metais.

Šiais mokslo metais į Tauragės profesinio rengimo centrą priimti 155 mokiniai, praėjusiais mokslo metais įstojo mokytis 137 pirmakursiai.

Kaip informavo Tauragės profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Virginijus Remeikis, 79 moksleiviai sieks įgyti tik profesiją, kiti 76 įgis ir vidurinį išsilavinimą. Tauragės profesinio rengimo centre dar mokosi 64 pirmųjų ir antrųjų gimnazijos klasių mokiniai, kurie savo ateitį sieja su profesiniu mokymu.

Šiemet Profesinio rengimo centre populiariausios buvo kirpėjo, kosmetiko, apskaitininko, siuvėjo profesijos. Pradedama vykdyti ir nauja suvirintojo mokymo programa, tačiau nebebus rengiami padavėjai-barmenai.

Mokiniai, įgiję pagrindinį išsilavinimą, iki gruodžio 20 dienos dar bus priimami į laisvas vietas: automobilių mechaniko, automobilių elektros įrengimų remontininko, kompiuterinės įrangos derintojo, apdailininko, suvirintojo.

Iš viso Tauragės profesinio rengimo centre mokosi 435 mokiniai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą