Renovuota mokyklos valgykla lyginama net su 5 žvaigždučių restoranu

Dalintis:

Dvejus metus renovuojama Martyno Mažvydo progimnazija tapo modernia ugdymo įstaiga, tačiau daugiausiai dėmesio viešoje erdvėje sulaukė praėjusią savaitę joje pradėjusi veikti šiuolaikiška valgykla. Atnaujintą mokyklos valgyklą Tauragės meras sulygino su 5 žvaigždučių viešbučiu.

Kai tik socialiniuose tinkluose pasirodė atnaujintos Martyno Mažvydo progimnazijos valgyklos nuotraukos, pasipylė komentarai: žmonės gyrė ir džiaugėsi, kad moksleiviai turi galimybę pavalgyti pietus tokioje modernioje erdvėje.

– Nesitikėjom, kad mūsų valgykla sulauks tiek dėmesio. Kai viena po kitos atnaujinamos vis kitos patalpos, mes patys išskirtinai valgyklos nesureikšminome. Per dvejus metus, kai pastate vyksta renovacija, jau daug kas padaryta. Ir pradinukų korpusas renovuotas, ir laboratoriją turime, ir naują informacinių technologijų erdvę. Lapkričio mėnesį turėtų būti baigtas renovuoti 5–8 klasių korpusas, – vardijo Martyno Mažvydo progimnazijos direktorius Remigijus Masteika.

Pasak mokyklos vadovo, progimnazijos moksleivių ugdymo procesas kol kas vyksta mišriu būdu: pakaitomis mokykloje ir nuotoliniu. Kai bus baigtas klasių remontas, visi grįš mokytis į progimnaziją įprastu ritmu.

Nuo šių mokslo metų Martyno Mažvydo progimnaziją, laimėjusi konkursą, maitina Kaune registruota UAB „Orden“. Ši įmonė Kaune turėjo restoraną „Rojalis“. Progimnazijos maitinimo įmonė naudojasi savo virtuvės įranga ir indais, o mokykla rekonstravo patalpas, nupirko naujus baldus.

Martyno Mažvydo progimnazijos valgykla. Daivos Žebelienės nuotrauka

– Maitintojas daug dėmesio skiria sveikai mitybai. Moksleiviams siūloma daug daržovių, kurias jie taip pat gali pasirinkti, – sakė R.Masteika.

Renovuotoje mokyklos valgykloje nebeliko bufeto, tačiau įrengtas kampelis, kur moksleiviai gali susėsti išgerti arbatos ir suvalgyti iš namų atsineštą maistą. Anot direktoriaus, valgykloje nėra traškučių, užkandukų, gėrimų skardinėse.

R.Masteika sako, kad jo vadovaujamos mokyklos moksleiviai pagal specialias savivaldybės programas nemokamai gauna vaisių iš lietuviško ūkio. Priešmokyklinkai ir pradinukai – tris kartus per savaitę ir pieno produktų, juos tiekia „Žemaitijos pienas“.

Viešoje erdvėje komentatoriai atnaujintą progimnazijos valgyklą palygino net su aukšto lygio viešbučių valgyklomis ir liūdnai prisiminė valgyklas, kuriose, būdami moksleiviais, valgydavo.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą